Skip to main content
 

Macera Gemisi 3. Bölüm Özeti

09.06.2017 Cuma 15:19   (Güncellendi: 03.07.2017 Pazartesi 16:54)

Macera Gemisi yarışma programında iki çift muhteşem gemide yolculuk yapıyor ve gittikleri yerlerde zorlu görevler onları bekliyor!

Macera Gemisi 3. Bölüm Özeti

Macera Gemisi’nin üçüncü bölümünde Yunanistan’ın başkenti Atina ve Siros Adası var.

Pazar akşamı ekrana gelecek olan program dört etaptan oluşuyor. Dört etap sonunda kendilerine verilen görevleri yerine getiren çift büyük ödülü almaya hak kazanıyor.

Çiftlerimiz Atina’daki ilk görevleri, Atina sokaklarını gezerek 50 kişi ile selfie çektirmek oluyor. 49 adet selfieyi Atina sakinleri ile çektirdikten sonra son selfie’yi sunucu Açelya Kartal ile ilk çektiren çift 100 puanın sahibi oluyor. İkinci oyun ise; Atina’nın en kalabalık muhitlerinden biri olan “Plaka” meydanında 2 kafa arasında top taşımak oluyor. Bitiş noktasına ilk gelen çift 200 puanın sahibi oluyor. İlk iki görevlerini Atina’da tamamlayan çiftlerimizin bir sonraki görev yerleri Macera Gemisi’nin üst güvertesi oluyor. Çiftlerimizin 300 puan değerindeki üçüncü görevleri; 10 adet şezlongu üst üstte koymak oluyor. 400 puanlık dördüncü görevleri Siros Adası'nda geçiyor. Çiftlerimiz 400 puanı kazanabilmek ve günün kazananı olmak için “Pinpon Basket” oyununu oynuyorlar. Toplamda 3 sayısına ulaşan ise 400 puanın sahibi oluyor.

Macera Gemisi 2. Bölüm

Macera Gemisi 2. Bölüm / Bölümler

Macera Gemisi'nde heyecan giderek artıyor! Çiftlerimizi bu kez Sakız ve Rodos adalarında birbirinden zor görevler bekliyor! İlk hafta olduğu gibi yine Denis ve İlkay mı kazanacak yoksa, Başak ve Gökhan, bu kez şeytanın bacağını kırabilecekler mi?   Hemen izle

Bölüm sonunda kazanan çifte gemide spa ve masaj keyfi verilirken, kaybede ise geminin koridorlarını temizliyor.

Kimin balayına gideceğinin belli olacağı Macera Gemisi yeni bölümü ile Pazar gecesi Kanal D’de!

Sence Hangisi?

{{question.Title}}