X
X

Macera Gemisi Final Bölümü Özeti

20.06.2017 Salı 12:49 (Güncellendi: 03.07.2017 - 16:54)

Macera Gemisi dördüncü bölümü ile izleyicileri farklı adalara götürmeye ve yarışmacıların arasındaki tatlı rekabeti izlettirmeye devam ediyor. Programın Cuma akşamı ekrana gelecek olan bölümünde hangi çiftin ikinci balayına çıkacağı belli oluyor.

Macera Gemisi’ n de bu hafta Yunanistan’ın ilk başkenti Nafplıon ve Girit var.

Çiftlerimiz Nafplıon’ da ki ilk görevleri, Nafplıon kumsalında gizlenmiş olan 20 adet limonu bulmak oluyor. Yarıştıkları alanda yer alan toplama noktasına ilk 20 adet limonu koyan çift 100 puanın sahibi oluyor. Çiftlerin yarışacağı ikinci oyun ise; triatlon yarışı oluyor. Bu yorucu oyunda çiftlerimiz hem bireysel hem de takım olarak yarışıyorlar. İlk olarak erkekler 100 metre yüzme yarışı yapıyorlar. Yüzme yarışının hemen arkasından erkekler eşleri ile birlikte 200 metre koşuyorlar ve adada yer alan bisikletlerden bir tanesine biniyorlar. Bisiklet yarışını en önce bitiren çiftimiz 200 puanın sahibi oluyor. Çiftlerimizin 300 puan değerindeki üçüncü görevleri Girit’de geçiyor. Çiftlerimiz 300 puan için; boş kaleye gözleri kapalıyken gol atmaya çalışıyorlar. İlk 5 golü atan 300 puanın sahibi oluyor.

Çiftlerimizi 400 puanlık dördüncü görevleri Macera Gemisi’nde geçiyor. Çiftlerimiz tenis masası üzerinde duran bardaklara sırayla 5 pinpon topunu sokmaya çalışıyorlar. Rakibini 3 kez yenen çift 400 puanın sahibi oluyor.

Bölüm sonunda kazanan çift “Nikah tazeleme” ve “ikinci balayı” ödülünü kazanırken. Kaybeden gemiye ve yarışmaya veda ediyor!

MACERA GEMİSİ VİDEOLARI