X
X

Masum 5. ve 6. bölümü BluTV'de ne zaman yayınlanacak? İşte o tarih!

10.02.2017 Cuma 11:02 (Güncellendi: 10.02.2017 - 13:24)

Her hafta 2 bölümünün yayına girdiği Masum, BluTV'de yayınlanmaya başladı. Bölümlerinin heyecanla beklendiği Masum'un 5. ve 6. Bölümü ne zaman yayınlanacak? Masum'da neler olacak? Masum dizisi konusu, Masum dizi kadrosu ve BluTV üyelik işlemleri nasıl oluyor gibi bilgilerin detaylarına bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Dijital sektöre hızlı bir giriş yapan BluTV, ilk internet dizisi ile iyi bir ivme yakaladı. Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen, Bartu Küçükçağlayan ve Mehmet Özgür'ün rol aldığı, Seren Yüce'nin yönetmen koltuğunda oturduğu, Berkun Oya'nın Bayrak adlı tiyatro oyunundan uyarlanan Masum'un yapımını D Productions üstleniyor.

Masum 5. ve 6. Bölüm ne zaman yayınlanacak?
Haftada 2 bölüm yayınlayarak, izleyicinin merakına cevap veren BluTv, Masum 5. ve 6. bölümlerini 10 Şubat Cuma 00.00 itibari ile yayınladı. Heyecanın çok yükseldiği Masum bölümleri izlemesini buradan yapabilirsiniz.

Masum dizisinin konusu
Babaları polis emeklisi olan bir ailenin normal giden hayatları, beklenmeyen olayların yaşanmasıyla bir anda polisiye ve dramın hız kesmediği bir hikayeye dönüşüyor.

Sıra dışı bir hikâyeyi konu alan Masum, kendi halinde bir Türk ailesinin çevresinde gelişen ürkütücü olayları anlatıyor. Emekli Komiser Cevdet ve karısı, ömürlerinin son yıllarını şehirden uzaktaki küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Ta ki küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelene kadar…

Masum dizi kadrosu
Haluk Bilginer (Cevdet), Nur Sürer (Nermin), Ali Atay (Yusuf), Okan Yalabık (Tarık), Serkan Keskin (Taner), Tülin Özen (Emel), Bartu Küçükçağlayan (Selim),Mehmet Özgür (Selahattin)

BluTV'de Masum izlemek için ne yapmalısınız?

BluTV'de üyelik oluşturarak yapabilirsiniz. Ad, soyad, e-mail ve şifre bilgileri ile üyelik oluşturulurken, e-posta adresine gönderilen doğrulama kodu onaylandıktan sonra üyelik aktif hale geliyor. İlk 7 gün boyunca ücretsiz olan Blu TV üyeliği, ardından aylık 9.90 TL olarak ücretlendiriliyor. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak Masum veya istenilen diğer diziler izlenebiliyor.