X
X

Mercedes şansını kaçırmayın!

26.12.2012 Çarşamba 12:48 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

Trump Towers Mall, yeni yıl için Mercedes kazanma fırsatı sunuyor.

Hizmet vermeye başladığı günden itibaren sektöre getirdiği yenilikler, ilkler ve özel projelerle adından sıkça söz ettiren Trump Towers Mall, yeni yılda 2 adet Mercedes A 180 kazanma fırsatı sunuyor.

 
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 07.12.2012 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.01-255-01-02/3482-12729 sayılı izni ile 10 Aralık 2012 – 17 Şubat 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan kampanyada, Trump Towers Mall’daki mağazalardan aynı gün içinde 75 TL’lik alışveriş yapan herkes 1 çekiliş hakkı kazanıyor. 26 Mart 2013 tarihinde saat 15:00’ de Trump Towers Mall giriş katında noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleşecek çekilişte 1 kişi Mercedes-Benz A180 Style Jupiter Kırmızı 2012 model otomobil, 1 kişi ise Mercedes-Benz A180 Style Opak Siyah 2012 model otomobil kazanacak.
 
TAROT UZMANI LEVENT AKKAYA İLE KİŞİYE ÖZEL TAROT SEANSLARI 2 GÜN BOYUNCA TRUMP TOWERS MALL’DA
Trump Towers Mall, 28 ve 29 Aralık tarihlerinde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese Tarot Uzmanı Levent Akkaya ve ekibinden tarot seansı hediye ediyor.
 
Gün boyunca 2013 yılını yorumlayacak tarot uzmanları, 28 Aralık Cumartesi günü 16:00 – 19:00, 29 Aralık Pazar ise 14:00-17:00 saatleri arasında ziyaretçilerin yıldız haritalarını inceleyecek, 2013 yılında hangi günlerin kritik, hangilerinin şanslı günleri olduğunu ve önemli zamanların astrolojik yorumlarını yapacak. 2013 yılında aşkta, işte ve sağlıkta yaşanacakları AVM ziyaretçilerine özel olarak yorumlayacak tarot uzmanları tarafından verilecek seanslara katılım randevu ile sınırlı olacak.
 
TRUMP TOWERS MALL SUNAR!DEV KÖPEKBALIKLARI İSTANBUL’DA
Dünyanın birçok yerinde sergilenen ve büyük ilgiyle karşılanan “Köpekbalığı Dünyası Sergisi” 27 Kasım tarihinden itibaren Şubat ayı sonuna kadar Trump Towers Mall’ da  ziyaretçileriyle buluşmayı bekliyor.
 
7’den 70’e her yaştan ziyaretçisini bekleyen, dünyanın en kapsamlı ve eğitici sergilerinden, İstanbul Exhibitons ve Trump Towers Mall işbirliği ile Türkiye’ye gelen Köpekbalığı Dünyası Sergisi okyanusların, köpekbalıklarının varoluş öyküsünü ve ekosistemde oynadıkları rolü anlatarak, yeryüzünde en çok yanlış anlaşılan ve kötülenen hayvanlardan biri için empati yaratmayı hedefliyor. Trump Mall Exhibition Center’ da Şubat sonuna kadar izlenebilecek olan sergi; okyanusların en güçlü büyük balığının anatomisini, en son teknolojilerle interaktif olarak gözler önüne sererek, uzun yıllar süren takip süreçlerini ve köpekbalığının ilginç serüvenini gözler önüne serecek.
 
AV MI? AVCI MI?
Bilinenlerin aksine köpekbalıkları masum mu? 450 milyon yılda oluşan ve son 50 yılda yok oluşun eşiğine gelen bu muhteşem canlıların bilinen efsanelerin aksine av mı yoksa avcı mı olduklarını bu sergi net olarak ortaya koyuyor.  Ayrıca sergide Güney Avustralya sularından 5.5 metrelik büyük beyaz köpekbalığı da dahil olmak üzere, gerçek türlerin tam boyutlu modelleri, avı olan 320 kg’lık Orkinoz’un peşine düşmüş olan yetişkin bir Mako Köpekbalığı’nın, gerçek ve büyüleyici dondurulmuş bir örneği, JAWS filminde kullanılan dalış kafesleri, yapay malzemeler ve hatıra eşyaları, tüm detaylarıyla binlerce çene, diş ve fosil koleksiyonu, su altının dinazorları olan Megalodon çenelerinden oluşan 2 metrelik bir set izleyicilerle buluşuyor
 
İstanbul Exhibitions
Dünyanın önde gelen müzelerinin büyük ve kapsamlı sergileri artık ülkemize geliyor.  Dokunduğu herkeste “farkındalık” yaratacak projeleri Türkiye ile buluşturmayı kendine hedef edinen Istanbul Exhibitions; çevre, bilim, doğa, tarih, eğitim gibi konularda dünyada yaygın olarak ziyaret edilen müze sergilerini Türkiye’ye kazandırıyor. Istanbul Exhibitions, başta genç kuşak olmak üzere her yaştan insanın yeni bilgiler kazanmasını, hayal dünyasının gelişmesini, çevre ve yaşama olan duyarlılığın artmasını sağlamak amacı ile hizmet veriyor... İlk olarak,  İngiltere’nin en önemli ziyaret merkezleri arasında bulunan "Natural History Museum - Dinozorlara Yolculuk" “Ice Station Antarctica”, “NASA: A Human Adventure” sergilerini İstanbul’a getiren Istanbul Exhibitions, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor...