X
X

Deniz ile Sermet yolun sonuna geldi!

09.01.2014 Perşembe 10:35 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

İlişkilerini saklayan ikili, işte böyle yakayı ele verdi.

Merhamet'in 35. bölümünde; Deniz'e yılbaşı sürprizi yapan Sermet, gözlerden uzak olan kendilerine ait bir arazide, tatil organizasyonu hazırladı ama bu arazide sadece ikisi yoktu...

 
Yaşananları değiştiremeyen Fırat, Narin’den kolay kolay vazgeçmiyor ve iptal olan balayı programı yerine, Narin’e alternatif bir program hazırlıyor.
 
Irmak’ın hamilelik haberi Fırat ve Narin’in düğününe bomba gibi düşmüştür. Sermet, Irmak’ın oynadığı oyunun farkında olmasına rağmen herhangi bir adım atmaz. Fırat’ın yaptıklarının bedelini ödeyerek olgunlaşmasını istemektedir. Narin’in tepkisi herkes için merak konusudur. Sermet’in duruma el koymadığını gören Ali’nin içi hiç rahat değildir.
 
Yaşananları değiştiremeyecek olan Fırat, Narin’den kolay kolay vazgeçmeyecektir ve iptal olan balayı programı yerine Narin’e alternatif bir program hazırlar.
 
Yılbaşının gelişi ve Irmak’ın bir şey olmamış gibi İsviçre’de arkadaşlarının yanına tatile gitmesi ile Deniz’in morali iyice bozulmuştur. Sermet, Deniz’e babadan kalma dağ evinde hoş bir yılbaşı tatili planlar. Ancak bu küçük kaçamağın ikinci günü ikili hiç beklemedikleri bir sürprizle karşı karşıya gelecektir!
 
Geçmiş öykülerde ise; Deniz ve Narin hukuk fakültesinden mezun olur. Narin elinde diplomasıyla babasının karşısına çıkmayı planlar ama büyük bir hayal kırıklığıyla karşılaşır!
 
İşte, Merhamet 35. bölümde öne çıkan sahneler!
 
Sermet ve Deniz'in ilişkisi ortaya çıkıyor
 

 
Sermet, Deniz'e neyi söyleyemiyor?
 

 
Deniz ve Sermet, kendilerini zor tutuyorlar