X
X

Meriç Aral, Algı Eke, Serkan Keskin ve Ushan Çakır da Cingöz Recai kadrosunda!

30.09.2017 Cumartesi 11:30 (Güncellendi: 30.09.2017 - 11:30)

Ekranların sevilen yüzleri Meriç Aral, Algı Eke, Serkan Keskin ve Ushan Çakır; yapımcılığı Hayri Aslan’a ait olan, Kanal D ve Limon Film iş birliğinde Content Turkey imzalı “Cingöz Recai” ile beyaz perdede boy gösterecek.

Oyuncuların filmde canlandıracakları karakterler ise şöyle;

Filiz (Meriç Aral)

Meriç Aral, filmde matematiksel zekası ile tüm programların üstesinden gelebilen bilgisayar dahisi Filiz’e hayat verecek. Ekibin hackerı olan Filiz, ilk başta ekip üyeleri tarafından istemese de, yaptığı yardımlar ve Cingöz Recai’ye olan düşkünlüğü sayesinde ekibin vazgeçilmez bir parçası olacak.

Hülya (Algı Eke)

Algı Eke, İstanbul Emniyeti’nin başarılı genç komiseri Hülya olarak karşımıza çıkacak. Hırslı ve saf bir komiser olan Hülya’nın sahadaki ilk deneyimi ise Cingöz Recai olacak. Mehmet Rıza ile birlikte çalışırken başlarda onu demode bulacak olsa da sonrasında ona hayran olacak ve birlikte iyi bir ekip olacaklar.

Sadri (Serkan Keskin)

Serkan Keskin filmde, Cingöz’ün ekibinin başı ve en tecrübeli adamı olan Sadri’yi canlandıracak. Eli çabuk bir yan kesici olan Sadri’nin söküp takamayacağı parça, açamayacağı kapı yoktur. Cingöz’ün kararlarını sorgulayabilen tek ekip üyesi olan Sadri, aynı zamanda Cingöz’ün dostudur.

Arsen (Ushan Çakır)

Ushan Çakır ise Cingöz Recai’nin düşmanı Hayalet’in ekibindeki Arsen’e hayat verecek. Delice şık giyinen, şaraptan anlayan, iş adamlarının arasında gezinen janti hırsız Arsen, çetede kasaları açmak, şifreleri çözmek ve insanları kandırmaktan sorumlu.

Yılın en çok konuşulacak olan filmi Cingöz Recai, 13 Ekim’de vizyonda!

Component Name: Contest - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 1015497949


Varnish cache server