X
X

Milliyet PembeNar "Yılın Kadın Portalı" ödülünün sahibi oldu!

20.11.2020 Cuma 09:49 (Güncellendi: 20.11.2020 - 09:49)

Türkiye'nin bir numaralı kadın sitesi Milliyet PembeNar, 2020 Gelin Damat Dergisi Ödül Töreni'nde "Yılın Kadın Portalı" ödülünün sahibi oldu. Bu ödülü üçüncü kez kucaklayan PembeNar kendini tanıyan, yaşamayı seven ve mutlu olmayı bilen kadının rehberi olmaya devam ediyor.

PembeNar, parçası olduğu Milliyet markasının "Basında Güven" sloganını arkasına alarak pandeminin nabzını güvenilir, özel haberleri ve röportajlarıyla tuttu. Sosyal sorumluluk hareketleriyle de adından söz ettirdiği muhteşem bir yılı ödülle taçlandırdı.

65 ayrı kategoride ödülün sahiplerini bulduğu geceye sınırlı sayıda davet edilen iş, sanat, cemiyet dünyası ve basın ilgi gösterdi.

Gecede, Yıldırım Mayruk, İvana Sert, Gökhan Tepe, Ece Gürsel, Ebru Yaşar, Çağla Şikel, Tuğba Özay ve birçok sanatçı ödül alırken, Kızılay ve Lösev ödül alan yardımlaşma kuruluşları oldu. Basın dünyasından ise Milliyet PembeNar, Kanal D Magazin Cumartesi, Uçankuş ve Magazinkolik.com gecede ödül alan basın kuruluşları oldu. Gecenin Sil Baştan adlı şarkının Ece Gürsel tarından seslendirmesi ile başlaması dikkat çekti.