X
X

“Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa”ya bağlanan şovmen Beyaz, önemli açıklamalarda bulundu!

12.04.2020 Pazar 13:47 (Güncellendi: 20.08.2020 - 17:52)

Kanal D’nin sunuculuğunu Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt’ın yaptığı, hafta sonları yayınlanan “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programına, Beyazıt Öztürk canlı yayın konuğu oldu. Sessizliğini 2. Sayfa’ya bozan Öztürk, “Beyaz Show’u yeniden yapmak istiyorum” dedi.

Yayına telefonla bağlanan Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz Cuma akşamı kolajı ile tekrar Kanal D’de yayınlanmaya başlanan Beyaz Show’u hiç izlemediğini itiraf etti. Öztürk, “Beyaz Show’u hayatımda hiç izlemedim. Kendimi çok eleştiriyordum. Yaptığım hatalara da çok takılınca canlı yayındaki doğallığım kayboluyordu” diye konuştu. 

Öztürk’e, unutamadığı, en efsane programının sorulması üzerine Tarkan esprisi yaptı. Çok istediği halde Tarkan’ı programına çıkaramayan Öztürk, “En efsane programı Tarkan ile yaptım! Onunla yapamadık; en efsane o oldu. Belki televizyona çıkmak istemedi. Hiçbir yere çıkmadı. Her sanatçının bir üslubu var. Türkiye’nin en büyük sanatçılarından bir tanesi” dedi.

“Beyaz Show’a dönmemi isteyen çok insan var” diyen Öztürk, “Ben de açıkçası yapmayı istiyorum. Fakat eskisi gibi değil de farklı şeyler yapmak lazım. Onunla ilgili çalışıyorum. Evde yapacak bir şey yok zaten” diyerek sözlerine devam etti. 

Korona virüsü tedbiri olarak 25 gündür evde tek başına olduğun söyleyen Beyazıt Öztürk, sunucuların “Şu günlerde ah keşke evlenseydim de yanımda biri olsaydı dedin mi hiç?” sorusuna “Demedim ama diyebilirim” yanıtını verdi.

Component Name: AutoContentCreater - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 1017035852


Varnish cache server