X
X

Hangi ünlülerin Covid-19 testi pozitif çıktı? İşte o isimler!

18.11.2020 Çarşamba 14:24 (Güncellendi: 18.11.2020 - 15:49)

Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı'nın sunduğu Neler Oluyor Hayatta programında Hangi ünlülerin Covid-19 testi pozitif çıktığı gündeme geldi! Peki, Ajda Pekkan koronavirüse mi yakalandı? Süperstar Ajda Pekkan'dan koronavirüs açıklaması! Arda Turan'ın sağlık durumu nasıl? Koronavirüs telefondan bulaşır mı? Koronavirüs tedbirleri nelerdir? İşte koronavirüs testi pozitif çıkan ünlüleri sizin için derledik.

Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı'nın sunduğu Neler Oluyor Hayatta programında Covid-19 testi pozitif çıkan ünlüler ve siyasetçiler gündeme geldi. Koronavirüs kabusunun devam ettiği bu günlerde hemen hemen her gün tanınmış isimlerden ve siyasetçilerden Covid-19 testinin pozitif çıktığına dair haberler gelmeye devam ediyor. İşte Covid-19 testi pozitif çıkan ünlüler ve siyasetçiler.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve almaya da devam eden koronavirüs salgını yayılmaya devam ediyor. Dünyada da bir çok tanınmış isimlerin yakalandığı bu salgına ülkemizde de ünlü ve siyasetçilerden yakalananlar oldu.

Son olarak Türk pop müziğinin Süperstarı Ajda Pekkan'ın da koronavirüse yakalandığına dair iddialar gündeme bomba gibi düştü. Ancak, Pekkan tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

İşte Covid-19 testi pozitif çıkan ünüler ve siyasetçiler!

2020 yılının tüm dünyada en büyük kabusu olan koronavirüs salgını sanat camiasından ünlü isimlerden siyasetçilerine birçok tanınmış isimlerden Covid-19 testinin pozitif çıktığına dair açıklamalar gelmeye devam ediyor. En son futbol camiasının önemli isimlerinden Arda Turan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Covid-19 testinin pozitif olduğunu duyurmuştu. 

İrem Derici de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurmuştu ve Derici'nin virüsü Menajerimi Ara dizi setinden kapmış olabileceği söylendi. Öte yandan Menajerimi Ara dizisi oyuncusu 64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu'nun da koronavirüse yakalandığı öğrenilmişti. 

Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Nilgün Belgün, Gripin grubunun solisti Birol Namoğlu, Eser Yenenler, Irmak Ünal, Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Selçuk Balcı, sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Reynmen gibi ünlü isimlerin Covid-19 testi pozitif çıkmıştı. 

NELER OLUYOR HAYATTA? VİDEOLARI