X
X

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan önemli açıklamalar!

19.06.2020 Cuma 14:17 (Güncellendi: 19.06.2020 - 14:40)

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kanal D’de hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan, Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın sunduğu Neler Oluyor Hayatta programına konuk oldu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“SİBER SUÇLARLA MÜCADELEDE ÜLKEMİZLE GURUR DUYABİLİRİZ”

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU SİBER SUÇLARLA MÜCADELEDE GELDİĞİMİZ SON NOKTAYI ANLATTI…

“SİBER SUÇLARLA MÜCADELEDE ÜLKEMİZLE GURUR DUYABİLİRİZ. BİLİŞİM SUÇLARI, KAÇAKÇILIK, ÇOCUK İSTİSMARI, TERÖR, YASA DIŞI SİLAH KAÇAKÇILIĞIYLA İLGİLİ BİZİM ÜLKEMİZDE OLAN HİÇBİR SUÇU BİZİM BULAMAMA İHTİMALİMİZ YOKTUR” DİYE AÇIKLAMADA BULUNDU…

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU İLK KEZ AÇIKLADI!

TÜRKİYE’DE SİBER SUÇLARLA MÜCADELEYE YENİ BİRİM; SİBERAY

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU İLK KEZ NELER OLUYOR HAYATTA PROGRAMI’NDA AÇIKLADI!

“ÇOCUKLARIMIZI VE GENÇLERİMİZİ SİBER SUÇLARDAN KORUMAK İÇİN ‘SİBERAY’ BİRİMİNİ KURDUK”

“AİLE İÇİ ŞİDDETİ SONA ERDİRECEĞİZ!”

BAKAN SOYLU AİLE İÇİ ŞİDDETİ BİTİRMEYE YÖNELİK ÇALIŞMALARDA KARARLI OLDUKLARINI AÇIKLADI…

“KADINA KARŞI ŞİDDETİ ÖNLEMEK İÇİN KADES UYGULAMASINI HAYATA GEÇİRDİK VE TÜM DÜNYAYA ÖRNEK OLDUK. YAZILIMI BİZE AİT OLAN UYGULAMAYI TÜM DÜNYAYA ÜCRETSİZ OLARAK SUNUYORUZ”

“TÜRKİYE CUMHURİYETİ OLARAK AİLE İÇİ ŞİDDETİ ASLA KABUL ETMİYORUZ. HER POLİS KARAKOLUNDA VE JANDARMA KARAKOLUNDA AİLE İÇİ ŞİDDET BİRİMİ KURDUK. 1000 ELEKTRONİK KELEPÇE ALDIK, DAHA DA FAZLA ALACAĞIZ. AİLE İÇİ ŞİDDETİ SONA ERDİRECEĞİZ”

“MASUM VATANDAŞLARIN BAŞINA GELEBİLECEK HER TÜRLÜ TEHLİKE İÇİN DEVLETİMİZİN BÜTÜN KURUMLARINI SEFERBER ETTİK. MİLLETİMİZİN İHBARI BİZİM İÇİN EMİRDİR”

 

BAKAN SOYLU MÜJDEYİ VERDİ!

“KİMLİK, BANKA KARTI VE EHLİYET TEK KARTTA BİRLEŞİYOR”

“TÜRKİYE’YE YAKINDA ZAMAN MÜJDELEYECEĞİZ! ÇİPLİ YENİ KİMLİK KARTLARI ARTIK EHLİYETİMİZİ YANIMIZDA TAŞIMAMIZI GEREKTİRMEYECEK. YENİ KİMLİK KARTIYLA BİRLİKTE BANKA KARTI, EHLİYET VE PASAPORT TEK KARTTA BİRLEŞMİŞ OLACAK!”

“YENİ BİR UYGULAMA DAHA GETİRİYORUZ; BUNA GÖRE ELEKTRONİK KİMLİK DOĞRULAMA SİSTEMİYLE BANKA, NOTER, HASTANE İŞLEMLERİNİZDE KENDİNİZİ PARMAK İZİNİZLE TANITABİLECEKSİNİZ”

BAKAN SOYLU’DAN BİR MÜJDE DAHA!

“HAYVANLARA ŞİDDET BİRİMİNİ OLUŞTURDUK”

“EMNİYET VE JANDARMADA HAYVAN HAKLARINI KORUMA BİRİMİNİ OLUŞTURDUK. YAKIN BİR ZAMANDA 81 İLDE AİLE İÇİ ŞİDDETİ BİTİRME KONUSUNDA YAKALADIĞIMIZ BAŞARIYI HAYVANA KARŞI ŞİDDET KONUSUNDA DA YAKALAYACAĞIZ" 

MASKE TAKMAYANA CEZA GELİYOR!

“NORMALLEŞME SÜRECİNDE SALGININ ETKİLERİNİ UNUTMAMALI, ÖNLEMLERE UYMALIYIZ. PAZARTESİ SABAHINDAN İTİBAREN MASKE TAKMAYANLARA CEZAİ İŞLEM UYGULANACAK”

 

NELER OLUYOR HAYATTA? VİDEOLARI