X
X

Kısıtlamalar sürecek mi? Kısıtlamalar ne zaman bitecek? Kısıtlamalar yararlı oldu mu?

01.02.2021 Pazartesi 13:56 (Güncellendi: 01.02.2021 - 14:24)

Koronavirüs salgınında yeni kısıtlamaların açıklanması ve yeni döneme geçilmesiyle virüsün bulaş riskinin azaltma çalışmaları devam ediyor. Aylardır Türkiye'de vaka sayılarını ve ölüm oranlarını azaltmak için bir çok kısıtlamanın hayatımıza girmesiyle vatandaşların gündelik hayatını da değiştirmesine neden oldu. Koronavirüs salgınıyla mücadelede Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, son durum hakkında bilgiler verdi. Koronavirüs mutasyonu hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı açıklamada Kara, Türkiye'de mutasyon sürecine dair önemli uyarılarda bulundu. İşte koronavirüs mutasyon süreci ve kısıtlamalar hakkında tüm detaylar haberimizde!

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor hayatta” programına canlı bağlanan Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara koronavirüs süreciyle ilgili son gelişmeleri ve mutasyona uğrayan virüsün detaylarını anlattı.

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, son durum hakkında bilgiler verdi. Koronavirüs mutasyonu hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı açıklamada Kara, Türkiye'de mutasyon sürecine dair önemli uyarılarda bulundu.

İŞTE DETAYLAR

NELER OLUYOR HAYATTA? VİDEOLARI