X
X

Acılı anne, kızına cinsel saldırıda bulunan sanığın, beraat etmesine isyan etti!

750 kez izlendi • 20 Ekim 2020

Acılı anne Fatmana Çevik, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor hayatta” programına bağlanarak beraat kararına sitem etti.

Antalya'da, 16 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen şüpheli hakkında mahkemenin verdiği beraat karanına aile, avukatları aracılığıyla itiraz edecek.

Kızının istismara uğradığının rapor ile kanıtlı olduğunu söyleyen acılı anne Fatmana Çevik, beraat kararının delil yetersizliği sebebiyle verildiğini söyledi. 16 yaşındaki kızının korkarak yaşadığını ve olay sonrası şüphelinin kızı ölüm ile tehdit ettiğini ileri sürdü.  Çevik, şüphelinin DNA örneğine rastlanmaması üzerine serbest kalan sanık ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı. Şüphelinin önceden de benzer bir konuda sabıkası olduğunu söyleyen Çevik, aile üyelerinin bu duruma sessiz kaldığını söyledi. Olay sonrası, davadan çekilmesi için aile üyeleri tarafından para teklifi aldığını söyleyen Fatmana Çevik, akrabalarının durumu görmezden gelmek istediğini ifade etti.  İstismar suçlusunun bir an önce bulunmasını istediğini söyleyen acılı anne, yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR