X
X

Burhan Taşpolat çarpıcı açıklamalarıyla vurgunun boyutunu gün yüzüne çıkardı!

Banka müdürü derdest edildi!

Banka müdürü Seçil Erzan tarafından dolandırılan mağdur Burhan Taşpolat önemli açıklamalarda bulundu. Sözlerine Seçil Erzan’ın kendi iradesiyle teslim olacağını ifade ederek başlayan Taşpolat, “Seçil Erzan kendisi teslim olacakken banka, korumalarıyla birlikte Seçil Erzan’ı derdest etti” dedi.

“Seçil Erzan davasında banka da suçludur.”

Canlı yayında önemli açıklamalarına devam eden mağdur Burhan Taşpolat, “Kanun bankayı da suçlu buluyor. Banka 11 yıl boyunca Seçil Erzan’ı denetlememiş. Bir kere bile kiminle görüşüyorsun, bu paraların kaynağı ne dememiş” ifadelerini kullanarak bankanın da suçlu olduğunu belirtti.

Seçil Erzan 7 Nisan’da teslim mi olacaktı?

Tutuklu banka müdürü Seçil Erzan’ın 7 Nisan’da kendisinin teslim olacağını söyleyen Taşpolat, banka Seçil Erzan’ı 3 gün teslim olmaktan alıkoyup, sonrasında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduklarını iddia etti.

“Banka suçu Seçil Erzan’a atıyor!”

Taşpolat, sözlerine son olarak “Bankanın üst düzey yöneticileri Seçil Erzan’a, paraları dışarıda aldık, sakın şube içerisinde aldığını söyleme” şeklinde baskı yaptığını ve bankanın zimmet suçu şüphelisi olduğunu söyleyip konuşmasını tamamladı.

Neler Oluyor Hayatta, hafta içi her gün saat 09.00’da canlı yayınla Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR