X
X

Eda Nur'un annesi canlı yayında ilk kez o iddialara yanıt verdi!

88 kez izlendi • 7 Ekim 2021

Eda Nur Kaplan, istismara uğradığını iddia ederek intihar etmişti. Arkadaşı ifadesinde Eda Nur’un önceden amcası tarafından istismara maruz kaldığını ileri sürerek “annesi sakladı” demişti. Anne, ilk kez o iddialara yanıt verdi.

Eda Nur Kaplan’ın annesi Fatma Polatoğlu, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına telefonla bağlanarak ilk kez o iddialarla ilgili konuştu.

Anne Fatma Polatoğlu, Eda Nur’un amcası tarafından istismar edildiği yönündeki iddianın doğru olduğunu ve öğrendiğinde şikayet ettiğini anlattı. Şikayetin ardından Eda Nur’un diğer amcasının “çocuklarını öldürürüm, seni öldürürüm. Benim bir soyadım var, benim bir şanım var, bu ifadeyi geri çekin” diyerek ölümle tehdit ettiğini iddia etti. Çocukların devlet korumasında olduğunu belirterek “ilk başta ifademi geri çekmedim” dedi. Ancak istismardan sonra ölümle tehdit edilmelerine rağmen kızlarının Şanlıurfa’ya amca ve halalarının yanına ziyarete gittiğini, uyardığı halde dinlemediklerini anlattı. Kızları tehdit eden ailenin yanında olunca da, korktuğu için ifadesini geri çektiğini belirtti. Polatoğlu, Eda Nur’un halasının kendisini aradığını söyleyerek “kızların yurtta diye öldüremeyiz sandınız değil mi?” sözleriyle gözdağı verdiğini ileri sürdü. Para karşılığı şikayetini geri çektiği yönündeki iddiaları ise yalanladı, “kızıma intihar süsü verildi dediğim için benim üzerime oynuyorlar” dedi.

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR