X
X

Enişteye şiddet olayındaki taraflar canlı yayında olayı anlattı!

451 kez izlendi • 8 Nisan 2021

“Kardeşimizden boşan” diyerek eniştelerini acımasızca darbetmişti. Kardeşler tutuklandı. Aile canlı yayında birbirine girdi.

Tutuklanan kardeşlerden Mehmet Uysal’ın eşi Emine Uysal, anne Fatma Uysal ve kızları Emine Asrav Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına canlı bağlandı.

“KIŞKIRTTIĞIM İÇİN BANA VURDU!”

Emine Uysal, enişteye uygulanan şiddetin perde arkasını anlattı. Eniştenin sabıkalı olduğunu söyleyen Uysal, önceden yaralama olayında tutuklandığını belirtti. Anne Fatma Uysal ise kızının damadı tarafından sürekli şiddete maruz kaldığını, son tartışma esnasında da darbedildiğini anlattı. Açıklamaların ardından yayına bağlanan Emine Asrav ise ailesiyle arasının iyi olmadığını belirtti. Sonra da yapıcı olmadığını söylediği ailesini suçladı. Eşiyle son tartışmalarında yaşanan şiddet için ise “kışkırttığım için bana vurdu” ifadesini kullandı. Asrav’ın şiddet gördüğü eşini savunması üzerine anne, kızının baskı altında olduğunu söyleyerek, damatları tarafından tehdit edildiklerini anlattı.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR