X
X

Eşi tarafından kaynar su ile yakılan kadının şikayetçi olmadığı iddia edildi!

428 kez izlendi • 3 Haziran 2021

Eşi tarafından dehşeti yaşayan Meral Müjdeci Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına canlı bağlandı.

“ŞAKA YAPIYOR SANDIM AMA ÜZERİME KIZGIN YAĞ DÖKTÜ”

Meral Müjdeci olay sabahı eşinin “Bugün Pazar senin günün” dediğini anlattı. O gün pasta yaptığını belirten talihsiz kadın, eşinin seslendiğini söyleyerek “şaka yapıyor su sandım ama üzerime kızgın yağ döktü” dedi. “Bugün çocuğumun doğum günü” diyen Müjdeci yaşadığı dehşete sitem etti. Tutuklanan eşinden şikayetçi olmadığı yönünde iddialara da yanıt veren Meral Müjdeci “2 yıl önce şiddet nedeniyle uzaklaştırma kararı aldırınca tehdit edildiğim için şikayetçi olmamıştım. Şimdi şikayetçiyim, cezaevinden çıkmasını istemiyorum” dedi.

“ÖNCEDEN KAYNAR SUYU SAÇIMIN İÇİNE DÖKMÜŞTÜ”

Eşi tarafından önceden maruz kaldığı vahşete değinen Müjdeci “Kettle ile su kaynattı, görünmesin diye saçımı içine döktü” dedi. 12 yıllık eşi tarafından sürekli şiddet ve tehdide maruz kaldığını, uzaklaştırma kararı aldırdığı ama fayda etmediğini, engelli anne- babası ve çocuklarına zarar vermemesi için evine döndüğünü anlattı. Dökülen yağ ve kaynar su nedeniyle ikinci dereceden yanıkları olduğunu anlatarak oğlunun “Seni bu halinle de çok seviyorum, lütfen yanımda kal” dediğini belirtti.

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR