X
X

Gökçen Ocak, sosyal medyadan yardım çağrısında bulundu!

621 kez izlendi • 8 Eylül 2020

Eşinin amcası tarafından tehdit ve tacize maruz kaldığını belirten Gökçen Ocak, sosyal medyadan yardım çağrısında bulundu.

Gökçen Ocak, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına canlı bağlanarak yaşananlar hakkında konuştu.

Sosyal medyada infial yaratan olayın ardından ilk kez konuşan Ocak, eşinin amcası tarafından sürekli tehdit ve taciz altında olduğunu belirterek evinden çıkamadığını ifade etti. “Eşimin amcası, oğlunun eline silah vererek kayınvalidemi vurdurdu” iddiası ise şaşkınlık yarattı. “Şikayetimizi geri çekmemizi istiyorlar. Geri çeksek de devam ediyorlar tehditlere, cezalarını adaletten bulmalarını istiyorum” dedi. Genç kız “dün akşamdan beri kapımızda polis var ilk defa bu kadar güvenli uyudum” ifadelerine yer verdi. Gökçen Ocak’ın iddiaları karşısında yayınımıza, tehdit ettiği ileri sürülen amcanın kızı Tülay Hanım bağlandı. İddiaların doğru olmadığını konunun tamamen aile arasında gerçekleştiğini, yengelerini vuran kişinin ise kardeşi değil öz oğlu olduğunu iddia etti. Gökçen Ocak’ın olaylarla hiçbir bağlantısı olmadığı halde kendisini dahil ettiğini ileri sürdü. Yaşananlar karşısında oldukça üzülen Hakan Ural ise tavsiyelerde bulunarak “bu husumeti büyütmekle zararlı çıkacak olan sizlersiniz iki kadının bu şekilde birbirine düşmesi üzücü” ifadelerine yer verdi.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR