X
X

Günlerdir gündemden düşmeyen Erkan T. ilk kez konuştu!

240 kez izlendi • 8 Eylül 2021

Kayseri'de para karşılığı anlaştığı yoksul kadınları, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı görüntüler ortaya çıkan Erkan T. gündeme oturmuştu.

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında eziyet görüntüleriyle günlerdir gündemden düşmeyen Erkan T. ilk kez konuştu.

KADINLARLA WHATSAPP YAZIŞMALARINDA HANGİ AYRINTILAR VARDI?  SES KAYITLARINDA NELER SÖYLEDİ?

Görüntülerde görünen kişinin kendisi olduğunu kabul eden Erkan T., videoların 12 yıl önce çekildiğini ve eşine ait olduğunu söyledi. Kadınları kandırarak çektiği görüntüleri sosyal medyada yayınlamadığını iddia eden Erkan T. görüntüleri eski evinde çektiğini ve sosyal medyada yayınlayacağını açıkça yazdı.

Falakacı Erkan T., telefondaki görüntüleri internetten topladığını iddia etti. Ancak, whatsaapta kadınları ağına düşürmek için ısrar ettiği görüldü. Yazışmalarda yapacaklarını da detaylı bir şekilde anlattı. “Canın illaki yanacak falaka bu” diyerek ön bilgi verdi. Şartlarında ise şaşırana ceza verdiği, toplam 1 dakikalık 4 mola hakkı olduğu, ağlamanın serbest, bağırmanın yasak olduğunu yazdı.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR