X
X

İş insanı Tuncay Ç.’nin boşanma aşamasındaki eşi Jale Ç. canlı yayında yaşadıklarını anlattı!

712 kez izlendi • 12 Mayıs 2021

İş insanı Tuncay Ç.’nin eşi Jale Ç. yıllardır eşi tarafından şiddet gördüğünü öne sürerek boşanma davası açmıştı. Tuncay Ç.’nin 18 yaşındaki kızı ise geçtiğimiz aylarda babasının masraflarını karşılamadığı gerekçesiyle dava açmıştı. Tuncay Ç. hakkında ortaya yeni iddialar atıldı.

İş insanı Tuncay Ç.’nin boşanma aşamasındaki eşi Jale Ç. , Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor hayatta” programına canlı bağlanarak boşanma sürecindeki yaşananları anlattı.

Jale Ç.’nin eşi hakkındaki iddiaları herkesi şaşkına çevirdi.  "Kendisine zina davası açtım, hakkımda deli raporu aldırmaya çalışıyor. Mahkemede kızım ve benim oturmam için ev tahsis kararı çıktı, ikimiz oturacağız diye evi kullanılmaz hale getirdi, perdeleri bile almış, ne yastık ne yorgan evde bir şey kalmadı” dedi. “Aynı gün işçisinin eşi adına bir villayı 6 milyon dolara satın aldı.” sözleriyle devam etti. Kızının ve kendisinin nafakasının ödenmediğini, mağdur olduğunu dile getiren Jale Ç. “Eşimin Hong Kong’da bir bankada 7 milyar doları var, sevgilisiyle defalarca yurtdışına çıktı, özel teknesi, masajcısı, aşçısına ayda 1500 dolar ödüyor” sözleri şaşkına çevirdi. Jale Ç,’nin iddiaları bunlarda bitmedi. Boşanma aşamasındaki eşinin sevgilisi tarafından tehdit edildiğini “Bana kurşun fotoğrafları atıyor, can güvenliğim yok, öldüreceğim” sözleriyle anlattı.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR