X
X

İstismar mağduru kızların teyzesi ilk kez canlı yayında yaşananları anlattı!

560 kez izlendi • 20 Eylül 2021

Öz babanın önce büyük, sonra küçük kızına istismarda bulunduğu iddia edildi. Anne babayı vurdu, cezaevine girdi. Baba tedavisinin ardından tutuklandı. Mağdur küçük kızın abisi olaylardan sonra kardeşini pompalı tüfekle kaçırmaya çalıştı.

İstismar mağduru kızların teyzesi, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına ilk kez bağlanarak yaşananları anlattı.

“BABA HANİ BANA DOKUNMAYACAKTIN?”

İnfial yaratan olayla ilgili ilk kez konuşan teyze yaşananlara isyan etti, iki yeğeninin de istismara maruz kaldığını söyledi. Mağdur küçük yeğeninin istismar yüzünden babasına “baba hani bana dokunmayacaktın, söz vermiştin” dediğini gözyaşlarıyla anlattı. Büyük kızın yaşadıklarını, babası başka suçtan cezaevine girince anneye anlattığını belirtti, “Babasının istismarından kaçmak için 17 yaşında evlendi” dedi. Annenin küçük kızının üzerine yerleştirdiği ses kayıt cihazıyla gerçekleri öğrendiğini anlattı. İstismar şüphelisi babanın vurulması olayına da değinen Derya hanım, başta annenin saldırıya uğradığını ve kendini savunmak için eşini vurduğunu ileri sürdü. Erkek yeğeninin ise “Baba o, vurulmayı hak etmedi. Siz neden bunu ortalığa yaydınız?” diyerek herkesi tehdit ettiğini iddia etti, sonra da pompalı tüfekle eve geldiğini anlattı.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR