X
X

Kaçırıldığı iddia edilen bebeğin amcası canlı yayında yaşananları anlattı!

518 kez izlendi • 24 Mart 2021

Diyarbakır'da yaklaşık 2 yıl önce, evlendikten sonra şiddet gördüğü iddiasıyla baba evine dönen kadın, boşanma davası açarak kızının velayetini aldı. Eşi, yaklaşık 1 ay önce, 2 saatlik görüşte aldığı kızını bir daha getirmedi. Acılı anne, evladına kavuşmak için yetkililerden destek istedi.

“Bebeğin kaçırıldığı” iddiasının ardından Zerrin Fidan’ın eşinin kardeşi Askeri Fidan Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor hayatta” programına ilk kez bağlanarak iddialarını yalanladı.

7 aylık bebeğin kardeşinde olduğunu söyleyen Askeri Fidan, gelinlerinin şiddet konusunda yalan söylediğini, daha öncesinde darp raporu bulunmadığını anlattı. Zerrin Fidan’ın çocuğu  babasına kendisinin verdiğini ve kaçırma olayı yaşanmadığını ileri sürdü.  Askeri Fidan, bebeğin sağlığının yerinde olduğunu ama annenin derdinin bebeği olmadığını anlatarak daha önce para istendiğini anlattı. Zerrin Fidan’ın daha önce eşine kredi çektirip, evdeki altınlarla baba evine döndüğünü ve sonrasında 35 bin lira daha istediğini ancak verilen 10 bin lira karşılığında eve geri geldiğini anlattı. Geri kalan parayı alamayınca polise başvurarak şiddet uygulandığı yönünde konuştuğunu iddia etti. Tüm bunları ise mahkemeyi kazanabilmek için yaptığını söyledi.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR