X
X

Kızının öldürülmesinin ardından verilen mahkeme kararı acılı babayı isyan ettirdi!

284 kez izlendi • 21 Haziran 2021

Eşini çocuklarının gözü önünde 46 bıçak darbesiyle öldüren Bekir Erkol’a “Öldürürken zevk aldığına dair delil yok” diyerek iyi hal indirimi uygulandı.18 yıl hapse çarptırıldı. Kararda, cinayetin “Canavarca hisle gerçekleştirilmediği”ne yer verilmesi tepki çekti.

Baba Mustafa Ceran, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor hayatta” programına bağlanarak yaşananları anlattı.

Verilen kararın ardından acısını dile getiren baba Mustafa Ceran, “Kızımın acısı bitmeden bir acıyla daha karşılaştık.  Karar bizi bir sefer daha öldürdü” dedi. Tuba Erkol’un uzaklaştırma kararı aldıktan bir gün sonra 46 bıçak darbesiyle katledildiğini dile getiren baba Ceran, “ Bıçak değmediği yer kalmadı, yaptığı işten zevk alması lazımmış, bu karar emsal olmasın, 18 yılın yüzde 60’ını yatacak, 10 yıl sonra karşıma çıkacak” diye sitem etti. Adalete güvendiğini dile getiren acılı baba “ verilen karardan inşallah dönülür, en ağır cezayı alır” dedi.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR