X
X

Koronavirüse yakalanan CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk, yaşadıklarını ilk kez canlı yayında anlattı!

1,602 kez izlendi • 25 Kasım 2020

Azerbaycan- Ermenistan arasındaki çatışmayı yakından takip edip, sıcak gelişmeleri yerinden aktaran CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk koronavirüse yakalandı.

Fulya Öztürk, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor hayatta” programına canlı bağlanarak zorlu süreci anlattı.

Yaklaşık bir hafta önce İstanbul’a döndüğünde Covid-19 testinin pozitif çıktığını söyleyen Fulya Öztürk tedavi sürecini anlatmakta güçlük çekti. Savaş bölgelerinde bile yoğun önlem aldığını ama bir anlık ihmali sebebiyle koronavirüse yakalandığını anlattı. İlk günlerde nefes darlığı yaşadığını ve eklem ağrısı çektiğini söyleyen Öztürk, hastanede tedavi olabilmek için güçlükle yer bulabildiğini aktardı. Hastanede kaldığı süreçte hastalığı ağır geçirenlere şahit olduğunu anlatırken boğazı düğümlenen Öztürk, “Psikolojim bozuldu” diyerek olayın ciddiyetinin altını çizdi. “Benim virüs yüküm hafifti” diyen ve tedavi sürecinin ardından taburcu olan CNN Türk muhabiri, “İlk testim negatif çıktı, tedbir için ikincisi yapılacak” diyerek hastalığı atlattığını duyurdu.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR