X
X

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ile Abdurrahman Dilipak özel açıklamalarda bulundular!

1.084 kez izlendi • 14 Eylül 2021

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ile gazeteci Abdurrahman Dilipak özel açıklamalarda bulundu.

Bir tarafta aşı karşıtları diğer tarafta ise koronavirüsten hayatını kaybeden milyonlar.. Korkutucu rakamların gölgesindeki bu tartışmanın detaylarını Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ele aldı. Önemli açıklamaları dikkat çekti.

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’ın sözleri dikkat çekti. Aşı karşıtlarına değinen Ceyhan “ Karşıtların içinde bir tane bilim insanı yok, aşıyla ilgisi olmayan doktorların çoğu ürün pazarlıyor, istekleri önemsenmek ve şöhret olmak” dedi. Aşılanmanın önemini dile getiren Ceyhan “Halkın yüzde 80’ini aşılanırsa salgın biter, aşıdan zarar görmüş bir insan görülmemiş” dedi. Duyarlılığı en yüksek test olarak ise pcr testini işaret etti. Zorunlu aşılanmanın olmadığını söyledi.

Yayınımıza özel açıklamalarda bulunan gazeteci Abdurrahman Dilipak ise “Aşıya karşı değiliz, aşı dayatmasına karşıyız” sözleriyle düşüncesini dile getirdi. Aşı olmama sebebini ise “İçeriğini bilmiyoruz” açıklamasıyla yanıtladı. “Bu kadar çok aşı,  insanda mutasyona sebep olacak, pcr testi tam bir sahtekarlık” sözleriyle iddiada bulundu.

Neler Oluyor Hayatta? hafta içi her gün canlı yayınla 09.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR