X
X

netd ile 14 Şubat'a aşkla girin

09.02.2013 Cumartesi 19:49 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

Birbirinden güzel aşk filmleri,14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel, ücretsiz olarak sizlerle...

Internetin vazgeçilmez eğlence kanalı netd, “14 Şubat Sevgililer Günü” içeriğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. 14 Şubat’a kadar, her biri birbirinden iddialı ve ses getiren aşk filmleri, takipçilerine özel olarak netd ekranlarında olacak.
 
İşte o filmler!
 
İncir Reçeli
Metin 30’lu yaşlarında hayatını TV’lere skeç yazarak kazanan bir adamdır. Yazdığı senaryoları reddedilen bir gün gittiği barda, hayatını tümüyle değiştiren Duygu’yla tanışır. Duygu ve Metin bir masala başlarlar ama sonu başından belli bir masaldır bu...
 
Acı Aşk
Eskişehir’de bir üniversitede edebiyat öğretmenliği yapmakta olan Orhan, evlenmeyi planladığı Ayşe’yle beklenmedik bir anda yollarını ayırıp İstanbul’a gelir ve Oya ile tanışır. Fotoğrafçılık yapan Oya ile belki de hayatının en mutlu günlerini geçirirken daha evliklerinin ilk günlerinde yaşadıkları kötü olaylar ile birlikte kendini zor bir aşk üçgeninin ortasında bulur. Bir yandan da yeni tanıştığı öğrencisi Seda, Orhan’ı çıkılması güç bir yola sürüklemektedir. Üç kadın arasında kalan ve hayatı alt üst olan Orhan’ı zor günler bekler...
 
Aşk Olur (Love Happens)
Filmde Aaron Eckhart, kitabı çoksatanlar arasına giren bir modern zamanlar gurusu. Kadınlar ona bayılıyor çünkü o her şeyi biliyor. Aslında bir dul olan ve keyfi çok da yerinde olmayan yazar Seattle'da bir seminere konuk oluyor ve orada bir kadınla karşılaşıyor. Aralarındaki yakınlaşma giderek ikisinin de hayatını değiştirecek güçlü bir aşka dönüşüyor.
 
Evet (Yes)
Mutsuz bir evliliği olan biyogenetik uzmanı “Kadın” ile bir restoranda aşçı olarak çalışan Lübnanlı göçmen “Erkek”in yolları bir davette kesişir. Erkek ve Kadın arasında ilk görüşte tutkulu bir aşk başlar ve böylelikle yasak bir ilişkiye “evet” demiş olurlar. Birbirini sevmekten büyük mutluluk duyan Erkek ve Kadın için ilk başta yolunda giden her şey yerini zamanla fikirsel ve yaşamsal farklılıklara bırakır. Dini inanışları, yaşam koşulları, doğup büyüdükleri toprakları… Erkek ve Kadın’ın birbirlerine duydukları aşk dışında her şeyin farklı oluşu onları bu ilişkiyi zamanla sorgulamaya yöneltecektir. Yönetmenliği Sally Potter’ a ait olan filmin başrollerinde ise Joan Allen, Simon Akbarian ve Saim Neill yer almaktadır.
 
Dikkat, Şehvet (Lust Caution)
Asya sinemasının baş tacı olarak kabul edilen Tony Leung, karısının genç ve güzel arkadaşına aşık olan güçlü bir devlet adamıdır. Aralarında yaşanan ilişki, tutku dolu bir aşk ruletine dönüşür. Cinayet ise aşklarını kanıtlamanın tek yolu olacaktır.
 
Aşkın Yaşı Yok (The Rebound)
The Rebound, New York'ta geçen ve 24 yaşındaki bir adamla 40 yaşındaki seksi komşusu arasındaki engellenemez çekimi anlatan bir romantik komedi. Sandy, 40 yaşına yeni basanmış, 2 çocuk annesi güzel ve seksi bir kadındır. Sleepy Hollow yakınlarında bir banliyöde yaşamaktadır. Pasta yapmak, sandviç hazırlamak, çocukları okula bırakmak, fantezisi olan futbol ligini takip etmek gibi bir çok işi aynı anda yürütme konusunda uzmanlaşmıştır. Dışarıdan mükemmel bir dünya gibi gözüken hayatı kocasının onu aldattığını öğrenmesiyle darmadağın olur. Acı gerçekle yüzleşince 2 çocuğunu da alıp, bir iş bulmak ve yeni bir hayata başlamak üzere New York'a taşınır. Orada tam olarak hayatının en kötü noktasında olan 24 yaşındaki üniversiteden yeni mezun olmuş, sempatik Aram Finkelstein'la tanışır. İki hafta önce evlendiği Fransız karısı tarafından terk edilmiş ve kendisiyle sadece yeşil kart almak için evlendiğini öğrenmiştir. Romantik ve iyimser bu genç, dünyaya olan inancını kaybetmemek için mücadele vermektedir.
 
Hemen izlemek için ; www.netd.com