X
X

Kanal D’nin macera dolu programı Operasyon 41’in yayın tarihi belli oldu

27.06.2021 Pazar 10:59 (Güncellendi: 28.06.2021 - 09:38)

Kanal D’nin, sunuculuğunu Hasan Yalnızoğlu’nun yaptığı yaz ekranına damga vuracak olan yeni yarışma programı Operasyon 41’in yayın tarihi belli oldu. Kendi alanlarında birçok ödül ve başarıya ulaşmış 10’ar kişilik iki timin mücadele edeceği program 04 Temmuz Pazar günü başlıyor.

Yarışmadaki timler zorlu doğa şartlarında eğitilip, askeri simülasyon oyunlarıyla farklı mekanlarda yarışacak. Görev oyunları, erzak, teçhizat ve liderlik oyunlarıyla gizli ve tehlikeli görevleri yerine getirmeye çalışan yarışmacılar, “Seçilmiş Savaşcılar Timi”ne girmek için kıyasıya mücadele edecek. Şampiyon yarışmacı ayrıca büyük ödülü de kazanacak.

Her bölümünde izleyicileri farklı aksiyon ve maceranın beklediği programda, takımlar büyük ödüle ulaşmak için hem birbirleriyle hem farklı oyunlarda fenomenlerin de içinde yer alacağı “Yok Edici” ve “Kötüler” olarak belirlenen iki ayrı timle mücadele edecek.

Binlerce kişi arasından titizlikle seçilen yarışmacı kadrosunda tanıdık isimler var. 17 Türkiye birinciliği bulunan yüzücü Merve Taneli, 2014 Best Model of Turkey ve Best Model of World birincisi Caner Tanrıverdi, MMA şampiyonlukları bulunan Kübra Gölcü ve alanında önemli başarıları olan birçok sporcu Operasyon 41’de mücadele edecek.

Operasyon 41 ilk bölümü ile 04 Temmuz Pazar akşamı Kanal D’de...

OPERASYON 41 VİDEOLARI