X
X

32 Yıl Sonra Karşılaştığı Annesini Affetmedi!

16.10.2014 Perşembe 12:44 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Fatma, Özledim Seni Ekibiaracılığıyla kendisini arayan ailesi ile 32 yıl sonra karşı karşıya geldi...

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu Zeynep Kasımlıoğlu’nun yaptığı, hasretlere son veren programı "Özledim Seni" de bir aile dramı yaşandı. Nebahat Hanım, eşinin 1,5 yaşında hastanede bıraktığı kızı Fatma'ya kavuşabilmek için "Özledim Seni" ye başvurdu.

Özledim Seni Ekibi, babanın verdiği ipuçlarından yola çıkarak titiz bir araştırmaya başladı, resmi kurumlarla gerekli tüm görüşmeleri yaptı. Bu esnada Nebahat Hanım'ın canlı yayında anlattıkları doğrultusunda gelen sürpriz telefonla Fatma'ya bir adım daha yaklaşıldı. Telefondaki kişi Fatma'nın koruyucu annesi Günay Hanım'dı. Ardından Fatma ile görüşüldü.

Fatma, 32 yıl sonra ilk kez ailesi ile "Özledim Seni" canlı yayınında yüzleşti. Ancak bu sefer bildiğimiz buluşmalardan farklıydı. Buz gibi, kırgınlıklarla dolu bir buluşma gerçekleşti. Fatma, 1,5 yaşında kendisini terk eden ailesini affetmeyeceğini açıkladı. Öyle ki, öz annesine "teyze" diye hitap etti, stüdyoda koruyucu annesinin elini bir an olsun bırakmadı. Bunca yıldır nereli olduğu, gerçek doğum tarihi gibi en çok merak ettiği soruların yanıtlarını öğrenen genç kadın, birde DNA testi yaptırmak istediğini belirtti.

Fatma'nın yaşadıkları, geçirdiği travmalar ve sağlık sorunları, içimizi yaralayan bu hikayeler de evlat verilen çocukları anlamamız için bir ipucu niteliğindeydi.

Ailesinden ayrı düşenleri birbirine kavuşturan program "Özledim Seni" hafta içi her gün saat 11:00’de Kanal D'de!

ÖZLEDIM SENI VİDEOLARI