X
X

“Özledim Seni” de Mucize Kavuşmalar

26.09.2014 Cuma 13:26 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

13 günde 8 kişiyi ailesine kavuşturan "Özledim Seni" ilklere imza atıyor...

Kanal D’nin sunuculuğunu Zeynep Kasımlıoğlu’nun yaptığı, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği “Özledim Seni” programı, yayına başlayalı henüz 13 gün olmasına rağmen, daha şimdiden yıllardır hasret çeken 8 kişiyi ailelerine kavuşturdu.

36 yıldır anne hasreti çeken Cenk Angi’ye hapisteki babası dahil bütün ailesi yıllarca annesinin öldüğünü söyledi. Program ekibinin günlerce süren araştırmaları sonucu Cenk’in annesi bulundu.  Anne – oğul, 36 yıl sonra “Özledim Seni” stüdyosunda bir araya geldi.

13 yaşında, 40 yaşında adamla evlendirilen Nuran ise, 15’inde kızı Şengül’ü kucağına aldı. Yanında ne annesi ne babası olan Nuran, zincire vurulup işkence gördüğünü canlı yayında anlattı. Kızı elinden alındıktan sonra Almanya’ya kaçan Nuran hem annesini hem de kızını arıyordu. Özledim Seni ,Nuran’ı aynı anda kızına ve annesine kavuşturdu. 

1,5 yaşında hasta yatağında terk edilen Filiz Koç ise, yetimhanede öz abisini buldu, birlikte büyüdüler. Ancak abisinin izini kaybeden Filiz, yıllarca onu aramasına rağmen bulamadı. Özledim Seni, 32 yıldır birbirlerini görmeyen iki kardeşi buluşturdu. 

Ayrıca, Yılmaz Alaylı’yı 42 yıl boyunca sadece bir kez gördüğü annesine, kavuşturan Özledim Seni 6 senedir babasından haber alamayan Arzum Karpuzlar’ın babasını ise Almanya’da buldu.

Hasretlerin son bulduğu, kapıların umuda açıldığı Kanal D’nin sevilen programı “Özledim Seni”de hafta içi her gün mucizeler gerçekleşmeye devam edecek.

ÖZLEDIM SENI VİDEOLARI