X
X

Paşa Gönlüm başlıyor

15.04.2014 Tuesday 10:46 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Merakla beklenen dizi, Perşembe 20:00'de ekranlarda.

Kanal D’nin başrollerini Tarık Pabuçcuoğlu, Kerem Atabeyoğlu, Sema Keçik, Derya Alabora, İsmail Filiz, Can Nergis, Leyla Feray, Hazar Motan, Yalçın Seyhan, Mehmet  Şeker, Elif Taş, Efe Cebeci, Nilüfer Açıkalın ve Sezai Altekin’in paylaştıkları, yapımını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Hamdi Alkan ve Kemal Uzun'un yaptığı yeni dizisi “Paşa Gönlüm”, izleyici ile buluşmak için artık gün sayıyor. Dizi, Perşembe 20:00'de başlıyor.
 

 
Usta oyuncular ile genç yetenekleri buluşturan dizinin Beykoz’da gerçekleştirilen çekimlerinde, kamera önü kadar kamera arkası da çok sıcak görüntülere sahne oluyor. Yönetmen Kemal Uzun, oyuncularla sahne öncesi bire bir çalışıyor.
 
Özlediğimiz mahalle sıcaklığını ve neşesini ekrana taşıyacak olan Paşa Gönlüm’de, annesini aramaya gelen Türkan (Leyla Feray) önce aşk ile tanışacak. Ezeli rakip Yalçın ve Şimşek Aileleri’nin büyük oğulları Melih (İsmail Filiz) ve Fikret (Can Nergis), aynı anda Türkan’a aşık olunca işler iyice karışacak. Türkan ise, iki aşk arasında kalacak.
 
Paşa Gönlüm, güçlü oyuncu kadrosu ve eğlenceli senaryosu ile yediden yetmişe herkesin yeni ekran gözdesi olmaya aday yapımlardan.