X
X

Pişir Yedir Kazan hafta içi hergün saat 13:00'de Kanal D’de!

15.04.2015 Wednesday 15:47 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Çok lezzetli, yepyeni bir yarışma programı "Pişir Yedir Kazan" hafta içi hergün saat 13:00'de Kanal D’de!

Çok lezzetli, yepyeni bir yarışma programı "Pişir Yedir Kazan" hafta içi hergün saat 13:00'de Kanal D’de!

Kanal D’de, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu ünlü oyuncu Yeliz Şar’ın yaptığı, jürisinde ise Safiye Soyman, Şef Rafet ve Nastassia Coşkunseven’in yer aldığı hafta içi her gün gündüz kuşağında ekrana gelecek olan "Pişir, Yedir, Kazan" isimli yepyeni bir yarışma programı başlıyor.

Bir Kap Yemek Yap, 10.000 Lira Kazan…

Beş maharetli bayanın birbirileri ile kıyasıya yarıştığı programda, Her günün yarışmacısı, yemeğini jürinin verdiği sürede pişirdikten sonra rakiplerine ve jüriye servis edecek, jüriden en yüksek puanı toplamak için mücadele edecek.

Haftanın finalinin yapıldığı Cuma günü ise, birinci olan yarışmacı 1 kap yemek sayesinde 10.000 TL’lik büyük ödülün sahibi olacak.

Jüri koltuğunda, Türk ve dünya mutfağında harikalar yaratan Şef Rafet İnce, yemek yazarı ve yemek stilisti Nastassia Coşkunseven, Bolu’lu olduğu için yemek konusunda doğuştan uzman olan, Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi Safiye Soyman’ın yer aldığı "Pişir, Yedir, Kazan" bugün Kanal D’de başlıyor.

Damaklarınızı şenlendirecek, renkli jürisi ve yarışmacıları ile izleyicileri ekrana bağlayacak olan bu yarışmayı sakın kaçırmayın!..

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLA!

PIŞIR YEDIR KAZAN VİDEOLARI