X
X

Şarkılar Bizi Söyler yine çok konuşulan ve beğenilen bir bölüm ile ekrana geldi!

19.12.2021 Pazar 13:33 (Güncellendi: 19.12.2021 - 13:33)

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” yeni bölümü ile ekrana geldi.

Programın dün akşam yayınlanan bölümünde uzun yollara eşlik eden aşk ve hüzün dolu şarkılar söylendi. “Uzun Yol Şarkıları” konseptli programın açılışı “Yolcu Yolunda Gerek” şarkısıyla yapıldı.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, aşk şarkılarının hüzünlü sesi Aşkın Nur Yengi, Pop Müziğin güçlü yorumcusu Mehmet Erdem ve “Baht Oyunu” dizisi ile gönülleri kazanan oyuncular Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel idi.

 

Aşkın Nur Yengi birbirinden hit şarkıları “Yalancı Bahar, Ayrılmam, Hiç Ummazdım, Ay İnanmıyorum” ile programda adeta pop rüzgârı estirdi. Aşkın Nur Yengi’nin “Nazlanma” şarkısını söylerken cam bir şişeyi enstrüman olarak kullandığı anlara Hüsnü Şenlendirici’nin klarnetiyle eşlik etmesi stüdyoda eğlenceli dakikalar yaşattı. Mehmet Erdem müzik ziyafetine hem yorumladığı “Sevemedim Kara Gözlüm, Bülbülüm Altın Kafeste, Arka Mahalle” gibi şarkılarla hem de kendi şarkıları “Olur Ya, Aşkımız Bitecek” ile katıldı. Erdem’in “Olur Ya” şarkısını söylediği anlarda Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in romantik dansı ise geceye damga vurdu. Baht Oyunu dizisinin yıldızları Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel samimi sohbetleriyle geceye renk katarken ünlü oyuncu Aytaç Şaşmaz, “Yandım, Gülpembe, Resimdeki Gözyaşları” şarkılarındaki performansıyla Sibel Can, Hakan Altın ve Hüsnü Şenlendirici’den tam not aldı.

Programın ekrana gelen yeni bölümü sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel çifti sosyal medyada oldukça konuşulurken, Aşkın Nur Yengi ise gece boyunca TT listesinde yer aldı.

 

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümleri ile her Cumartesi saat 20.00’de Kanal D’de…

ŞARKILAR BIZI SÖYLER VİDEOLARI