X
X

Şarkılar Bizi Söylere, Fatih Kısaparmak’ın eşi ve oğlunun yaptığı sürprizler damga vurdu.

30.10.2022 Pazar 11:05 (Güncellendi: 30.10.2022 - 11:05)

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, yine çok izlenen bir bölüm ile ekrana geldi.

Programa bu hafta, söz yazarı ve yorumcu Fatih Kısaparmak konuk oldu. 10 yıl aranın ardından ilk kez yeni albümü ile Şarkılar Bizi Söyler’e konuk olan Kısaparmak, klasikler arasında yer alan birbirinden güzel eserlerini programda seslendirdi.

Fatih Kısaparmak programda “Mor Salkımlı Sokak” şarkısını seslendirdiği sırada eşi Şebnem Kısaparmak stüdyoya giriş yaptı. Şarkının şiir bölümünde eşi Şebnem Kısaparmak’ın sesini duyan Fatih Kısaparmak, şaşkınlık ve mutluluğu bir arada yaşadı.

Programın bir diğer sürprizi ise ünlü çiftin yeni albümüyle müzik dünyasına giriş yapan oğulları müzisyen Kaan Kısaparmak idi. Fatih Kısaparmak “Bu Adam Benim Babam” şarkısını seslendirirken oğlu Kaan Kısaparmak şarkıya eşlik ederek stüdyoya girdi. Kaan Kısaparmak’ın stüdyoya girişiyle baba-oğul arasında duygusal anlar yaşandı. Ardından baba-oğul bağlamalarını ellerine alarak unutulmaz türküleri art arda söyledi.

Ayrıca, Şebnem ve Fatih Kısaparmak çifti, Şarkılar Bizi Söyler’e özel hazırladıkları “Nice Yıllara” şarkısını da söyleyerek unutulmaz anlara imza attı.

Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümleri ile her cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

ŞARKILAR BIZI SÖYLER VİDEOLARI