X
X

Sibel Can flamenko dansıyla herkesi mest edecek!

12.01.2023 Perşembe 11:13 (Güncellendi: 12.01.2023 - 11:14)

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yine çok izlenecek bir bölüm ile ekrana geliyor. Bu bölümde en sevilen Alpay klasikleri ve zamana meydan okuyan birbirinden güzel şarkılar söylenecek. Programda Alpay’ın zamansız şarkılarından olan “Maria”yı yorumladığı sırada, Sibel Can yaptığı muhteşem flamenko dansıyla herkesi kendine hayran bırakacak. 14 Ocak Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan programda Alpay’ın unutulmaz eserleri ve Türk müziğine damga vuran zamansız şarkıları hep birlikte söylenecek, hayran bırakan performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşanacak.

Programda Alpay’ın zamansız şarkılarından olan “Maria”yı yorumladığı sırada, Sibel Can  yaptığı muhteşem flamenko dansıyla herkesi kendine hayran bırakacak.

14 Ocak Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan programda Alpay’ın unutulmaz eserleri ve Türk müziğine damga vuran zamansız şarkıları hep birlikte söylenecek, hayran bırakan performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşanacak.  

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER VİDEOLARI