X
X

Şarkılar Bizi Söyler'den Ferdi Özbeğen geçti!

2,682 kez izlendi • 6 Nisan 2021

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler’in altıncı bölümünde Türk Müziği’nin efsanesi Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği şarkıları söylendi.

Gündüzüm Seninle, Dilek Taşı, Ağla Halime, Bir Sevgi İstiyorum gibi Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği en sevilen şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

ATA DEMİRER’İN SESİNDEN FERDİ ÖZBEĞEN ŞARKILARI...

Şarkılar Bizi Söyler’in konuğu olan Ata Demirer, Ferdi Özbeğen’in ölümsüz eserlerini seslendirdi. Ferdi Özbeğen ile bir ikon haline gelen kuyruklu beyaz piyanoya bu kez Ata Demirer oturdu. Ünlü komedyen piyano başındaki resitaline Ferdi Özbeğen’in hafızalardan silinmeyen “Gündüzüm Seninle” şarkısıyla başladı.

ATA DEMİRER’DEN KOMEDİ ŞOV

Şarkılar Bizi Söyler’in Ferdi Özbeğen adına düzenlediği özel gecenin özel konuğu ise bir Ferdi Özbeğen hayranı olan Ata Demirer’di. Ünlü komedyen seslendirdiği şarkılarla izleyenlere muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı. Seslendirdiği Ferdi Özbeğen şarkılarının yanı sıra esprileri ve muhteşem sohbetiyle de geceye renk katan Ata Demirer, yaptığı Hakan Altun taklidiyle de izleyenleri ekrana kilitledi.

OKUL YILLARINDAN SAHNEYE...

Ata Demirer ile arkadaşlığının okul yıllarına dayandığını bahseden Hakan Altun, ünlü komedyen ile ilgili olan birbirinden eğlenceli çocukluk hatıralarını paylaştı. Hakan Altun’un komik anılarının ardına Ata Demirer’den beklenmedik bir Hakan Altun taklidi gelince stüdyo şenlendi. Ünlü komedyenin, Hakan Altun’un konuşmasını ve ses tonunu taklit etmesi herkesi kahkahalara boğdu.

SÖYLEYEN ATA, DUYULAN İSE FERDİ ÖZBEĞEN’Dİ...

Şarkılar Bizi Söyler’de Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği şarkıları söyleyen Ata Demirer, yorumuyla dinleyenleri kendine hayran bıraktı. Ünlü komedyenin sesindeki Ferdi Özbeğen tınıları başta Sibel Can, Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici ve stüdyodakileri mest etti.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR