X
X

Şarkılar Bizi Söyler 4. Bölüm Özeti

17.03.2021 Wednesday 10:48 (Güncellendi: 17.03.2021 - 10:51)

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in dördüncü bölümünde arabesk müziğin sevilen ismi Ferdi Tayfur’un şarkıları söylenecek.

Müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” dördüncü bölümüyle ekrana geliyor.

“EN BABA” FERDİ TAYFUR ŞARKILARI...

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in dördüncü bölümünde arabesk müziğin sevilen ismi Ferdi Tayfur’un şarkıları söylendi. Bana Sor, Huzurum Kalmadı, Yaktı Beni, Ben de Özledim, Sabahçı Kahvesi, Çeşme, Fadime’nin Düğünü gibi Ferdi Tayfur’un en güzel şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

ENSTRÜMANLAR SUSTU, ESPRİLER KONUŞTU...

“Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu olan Taksim Trio’nun bağlama virtüözü İsmail Tunçbilek, renkli sohbetiyle stüdyoyu kahkahaya boğdu. Birbirinden komik esprileri ve sohbetiyle sazı eline alan İsmail Tunçbilek, saz arkadaşı Hüsnü Şenlendirici’yi nasıl terletti?

ŞARKILAR FERDİ TAYFUR’U SÖYLEDİ...

Ferdi Tayfur’un kızı ünlü şarkıcı Tuğçe Tayfur, Arabesk müziğin sevilen sesi Serkan Kaya, Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcusu Serdar Ortaç, Taksim Trio ve usta şair Ahmet Selçuk İlkan da “Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu oldu. Unutulmaz Ferdi Tayfur şarkılarını söyleyen Tuğçe Tayfur, Serkan Kaya ve Serdar Ortaç Ferdi Tayfur’a dair anılarını da anlattılar. Ahmet Selçuk İlkan şiirleri, Taksim Trio ise enstrümantal müzikleriyle geceye renk kattılar.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümüyle perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

 

ŞARKILAR BIZI SÖYLER VİDEOLARI