X
X

Şarkılar Bizi Söyler 73. Bölüm Özeti

28.04.2023 Cuma 12:03 (Güncellendi: 28.04.2023 - 12:03)

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları Türk müziğinin sevilen sanatçısı Soner Olgun ve arabesk müziğin başarılı sanatçısı İntizar olacak.

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, birbirinden değerli konukların ağırlandığı yeni bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde sevilen şarkılar, benzersiz yorumlarla hayat bulacak, unutulmayacak bir gece yaşanacak.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları Türk müziğinin sevilen sanatçısı Soner Olgun ve arabesk müziğin başarılı sanatçısı İntizar olacak.

Programın ilk dakikalarında Soner Olgun kendine has yorumuyla “Hekimoğlu” eserini seslendirecek. Ardından İntizar sahnedeki yerini alacak ve “Sensiz Olamam”, “Ihlamurlar Altında” gibi dillerden düşmeyen şarkılarını yorumlayacak. Sibel Can ve İntizar’ın “Mutlu Ol Yeter” şarkısındaki benzersiz performansı ile İntizar ve Hakan Altun’un “Unutamadım” şarkısındaki muhteşem düeti geceye imzasını atacak.  Şarkılar Bizi Söyler’in oturma odasında ise sevilen seslerin “Duydum ki Unutmuşsun” şarkısındaki eşsiz yorumlarıyla unutulmayacak bir müzik ziyafeti yaşanacak.

Birbirinden değerli konukların ağırlandığı Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda, şarkılar hep birlikte söylenecek, benzersiz bir gece yaşanacak.

Şarkılar Bizi Söyler 73’üncü bölümü ile 29 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

ŞARKILAR BIZI SÖYLER VİDEOLARI