X
X

Şarkılar Bizi Söyler 77. Bölüm Özeti

25.05.2023 Perşembe 11:23 (Güncellendi: 25.05.2023 - 11:23)

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölümü ile ekrana geliyor. Bu bölümde pop müziğin sevilen şarkıları ve eşsiz türkülerle muhteşem bir gece yaşanacak.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları; başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, usta sanatçı Mazlum Çimen ve sevilen oyuncu, komedyen, yorumcu Yasemin Yalçın olacak.

Programın ilk dakikalarında Gökhan Türkmen sahnede olacak ve dillerden düşmeyen şarkısı “Mahşer”i yorumlayacak. Ardından Yasemin Yalçın “Taht Kurmuşsun Kalbime” şarkısındaki keyifli performansıyla, Türk halk müziğinin usta sanatçısı Mazlum Çimen ise sözü ve müziği kendisine ait olan “Sev Beni” eserindeki yorumuyla kulakların pasını silecek. İlerleyen dakikalarda, eşsiz sesler muhteşem düetlere imza atacak. Mazlum Çimen ve Gökhan Türkmen “Mavilim” şarkısında, Sibel Can ve Yasemin Yalçın ise “Bağdat Yolu” şarkısında düet yapacak, unutulmayacak bir müzik şöleni yaşanacak.

Sokak müzisyenleri “Şarkılar Bizi Söyler”de

Her hafta stüdyosunda sokak müzisyenlerine yer veren Şarkılar Bizi Söyler, bu hafta “Grup Şamata”yı ağırlayacak. Grup Şamata, Ümit Besen’in unutulmaz eseri “Seni Unutmaya Ömrüm Yeter Mi” ile başlayacağı potpurisine en sevilen şarkılarla devam edecek.

Hikâyelerin süsleyeceği şarkılar hep birlikte söylenecek, unutulmayacak performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşanacak. 

Şarkılar Bizi Söyler 77’nci bölümü ile 27 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

 

ŞARKILAR BIZI SÖYLER VİDEOLARI