X
X

Şarkılar Bizi Söyler 78. Bölüm Özeti

01.06.2023 Perşembe 11:50 (Güncellendi: 03.06.2023 - 23:32)

Ünlü sanatçı Sibel Can ve Hakan Altun'un sunuculuğunu üstlendiği, Türkiye'nin en güzel şarkılarının seslendirileceği Şarkılar Bizi Söyler cumartesi akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölümü ile ekrana geliyor. Bu bölümde 90’ların en sevilen klasikleri özlenen sesler tarafından yorumlanacak, muhteşem bir müzik ziyafeti yaşanacak.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları; 90’lardan günümüze unutulmayan şarkılara imza atan Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Erdal Çelik, Jale, Ümit Sayın, Sibel Alaş, Ali Güven, Hazal ve Murat Başaran olacak.

Programın ilk dakikalarında usta sanatçı Metin Özülkü “Alladı Pulladı” şarkısıyla, Sibel Alaş ise sevilen klasiği “Adam” ile sahnede olacak. Ali Güven unutulmaz eseri “Yolcu”, Reyhan Karaca dillerden düşmeyen şarkısı “Sevdik Sevdalandık” ile müzik şöleninde yerini alacak. Başarılı söz yazarı, besteci ve yorumcu Ümit Sayın ise “Dön Bebeğim” ve “Gül Beyaz Gül” şarkılarıyla geceye imzasını atacak. Ümit Sayın’ın ardından 90’lar gecesi Jale ile devam edecek ve sevilen şarkıcı eskimeyen şarkısı “Üzgünüm”ü yorumlayacak. Murat Başaran “Nankör”, Erdal Çelik “Gittin Gideli” gibi unutulmaz şarkılarıyla sahnede yerini alacak.

Hikayelerin süsleyeceği şarkılar hep birlikte söylenecek, unutulmayacak performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşanacak. 

Şarkılar Bizi Söyler 78’inci bölümü ile 3 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

 

ŞARKILAR BIZI SÖYLER VİDEOLARI