X
X

Şebeke başlıyor

07.11.2012 Çarşamba 15:10 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Şebeke, yeni sezon yeni bölümleri ile Pazar günü başlıyor!

Kanal D’nin, her bölümünde eğlence ve kahkahanın ardı arkasının kesilmediği sevilen komedi programı “Şebeke”, yeni sezon yeni bölümleri ile 11 Kasım Pazar günü başlıyor. Geçtiğimiz sezonda milyonların ekran keyfi olan “Şebeke”, yeni sezonda Pazar akşamları saat 23.15’de ekrana gelecek.

 
“Şebeke”de neler oluyor?
Bir kadın ya da erkek, yeni partnerini ailesi ile ilk defa tanıştırmaya götürüyor. Kendisine tuzak kurulduğundan habersiz olan taraf, ilk karşılaşmayı mümkün olduğunca rahatsız hale getirecek olan ailenin bulunduğu ve içinde 32 gizli kameranın kayıt yaptığı eve giriyor. Böylece hayatının en eziyetli birkaç saatini yaşayacağı oyun da başlıyor. Çünkü aileyle yeni tanışacak olan partnerin bilmediği ufak ( ! ) bir detay var. Tanışılacak aile üyelerinin hepsi aslında profesyonel birer oyuncu.
 
2 saat dayanan, 10 bin TL ödül kazanıyor!
Çift, eve girdiği andan itibaren zaman işlemeye başlıyor. Oyundan habersiz olan taraf, bu anormal aileye tahammül edip, işkenceden (!) kurtulabilirse, 10 bin TL ödül kazanıyor. Yok eğer, evden uzaklaşır, gider ya da kaçmaya çalışırsa, ödülü kaybediyor. Partnerin, final ile yüzleştiği anda ise gerginlik de doruk noktasına ulaşıyor.
 
Partner, kalacak ve ödülü kazanacak mı? Yoksa bu baskı, oyunun ve ilişkinin sonunu göremeden kaçmasına mı neden olacak? soruları  ise program boyunca ve her an tansiyon yükselerek yanıt arıyor.