X
X

“Selda Bağcan” Radyo D, radyonom.com ve Dream TV sponsorluğunda sahnede!

26.09.2017 Salı 12:54 (Güncellendi: 26.09.2017 - 12:57)

Türk Halk Müziği’nin efsane seslerinden Selda Bağcan, Dream TV ve Red Bull işbirliği ile “Red Bull Canlı Sahne” konser serisinin ikinci konuğu oluyor. Zorlu PSM Studio’dan canlı yayınla gerçekleşecek konser, 27 Eylül Çarşamba günü saat 21.00’de başlayacak ve eş zamanlı olarak redbull.com’dan ve Dream TV’den canlı olarak izlenebilecek. Selda Bağcan sahneye geçen yıl Primavera’da da beraber sahne aldığı sörf rock grubu Boom Pam ile çıkacak.

70’li yıllara damgasını vurduktan sonra İngiliz Rolling Stones dergisinin '100 Yılın En İyi 100 Kadın Vokali' gibi önemli birlistesinde yer alan Selda Bağcan; Red Bull Canlı Sahne’nin ikinci konuğu oluyor. Ünü ülke sınırlarını aşan ve dünyanın en iyi kadın vokalleri arasında gösterilen Bağcan, konserde çok özel parçalar seslendirecek.

Konser 27 Eylül’de eş zamanlı olarak www.redbull.com/canlisahne adresinden ve Dream TV’den canlı yayınlanacak ve tekrar yayını ise Red Bull’un web sitesinden www.redbull.com/canlisahne izlenebilecek. Canlı Sahne serisinin ilk konuğu MFÖ’nün performansı ise 7 Aralık’a kadar aynı adresten izlenebiliyor.

Katılımın bilet aracılığı ile değil sadece sınırlı sayıda davetiye ile gerçekleştiği bu özel konsere müzikseverler canlı olarak erişebilecek ve en özel görüntülerle bu canlı konseri Dream TV ve Redbull.com’dan takip edebilecek. Özel davetiye kazanmak için ise, Red Bull web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip etmek gerekiyor.

Müzikseverlerin beğenisini kazanan Dream TV’ye; D-Smart 111. kanaldan, TeleDünya 157. kanaldan, tivibu 165.kanaldan, Türksat 4A uydusundan, erişilebilir.

Siz de Dream TV, Radyo D ve radyonom.com sponsorluğunda gerçekleşen Selda Bağcan’ın bu özel canlı konserini sakın kaçırmayın!