X
X

Şeref Meselesi'nde muhteşem final!

16.05.2015 Cumartesi 13:05 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

"Şeref Meselesi" bu Pazar final bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Son bölümde günümüze dönen hikaye başladığı yerde noktalanacak.

Kanal D’nin başrollerini; Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer’in paylaştıkları, yapımını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı, başladığı günden bu yana büyük bir ilgi ve beğeni ile izlenen dizi “Şeref Meselesi” bu Pazar final bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Son bölümde günümüze dönen hikaye başladığı yerde noktalanacak.

Kerem Bürsin ve Şükrü Özyıldız , çekimleri üç gün süren ve 150 kişinin görev aldığı final sahnelerine ünlü savaş filmi Braveheart’ın müziği ile hazırlandılar.

26 Bölüm boyunca Kanal D ekranında yayınlanan dizinin setinde yaşananlar ise şöyle;

Kerem Bürsin en çok “Hay Allah’ım“ dedi.

Altan Dönmez 3346 kere Motor, 5260 kere Tekrar dedi.

Şükrü Özyıldız set aralarında meditasyon yaptı.

Dizinin final yapmasıyla birlikte ise sette duygusal anlar yaşandı. Dizi ekibi her fırsatta bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Beykoz Bozhane köyünde gerçekleştirilen final çekimleri sonrasında dizinin başrol oyuncularından Şükrü Özyıldız tüm ekibe mangal partisi sürprizi yaptı.

Şeref Meselesi FRAGMANI

Şeref Meselesi, sürprizlerle dolu final bölümüyle bugün saat 20:00’de Kanal D’de!

ŞEREF MESELESI VİDEOLARI