Skip to main content
 

Şeref Meselesi 10. Bölüm Özeti

23.01.2015 Cuma 11:10   (Güncellendi: 08.11.2016 Salı 16:15)

Şeref Meselesi 10. Bölüm'de; Sibel Yiğit’e "Evet" derken, Emir ile Kübra ise nikah masasına oturuyor. Şeref Meselesi 10. Bölüm 25 Ocak Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Şeref Meselesi 10. Bölüm Özeti

Yiğit’in elindeki silahı fark eden Nihat, yaptığı konuşmayla Yiğit’in aklını karıştırmayı başarır. Nihat’ın söylediklerinden sonra Yiğit, ilk kez neyle karşı karşıya olduğunu anlar.

Kendi ayakları üzerinde durmakta ısrarcı olan Kübra, derme çatma bir ev bulup, Kılıç’ların evinden taşınır. Yiğit işleri büyüttüğü için kendine yeni bir ofis ayarlar ve yanında çalışması için Derya’ya iş teklifinde bulunur. Elif’in yeni evinde rahatsızlanıp, hastanelik olması Emir’i harekete geçirir. Hayatın zor şartlarına daha fazla dayanamayan Kübra ise kızı için büyük bir adım atarak Emir’le nikah masasına oturur. Defteri Yiğit’e Gül’ün verdiğini öğrenen Nihat, ceza olarak Gül’ü sokaklara geri gönderir. Adamlarını da Selim’in üzerine salar, defterin kopyasını Yiğit’ten alması için. Selim şimdi iki ateş arasında kalmıştır. Ya Yiğit’e ihanet edecek ya da canından olacaktır.

Şeref Meselesi 10. Bölüm Fragmanı

Şeref Meselesi 10. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Şeref Meselesi 10. Bölüm'de; Yiğit giderek yalnız kalmaktadır!.. Emir'de Kübra ve bebeğin trafında yer alarak, Yiğit'in giderek karanlık dünyaya yakınlaşmasına neden olur! Şeref Meselesi, yeni bölümüyle 25 Ocak Pazar 20:00'de Kanal D'de!   Hemen izle

Emir’le Kübra’nın evlenmesi mahallede şok etkisi yaratır. Bunu duyan Yiğit, Emir ve Kübra’ya olan öfkesini kusar.  Sibel, daha fazla Yiğit’e olan aşkına direnemez. İki aşık beraber Paris’e gitme planları yaparlar.  Ancak hesaba katmadıkları Kübra’nın, bu aşkı uzaktan izlemeye hiç niyeti yoktur. Sonunda elindeki kozu ortaya koyar ve bombayı patlatır.

Şeref Meselesi 10. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Sibel Yiğit’e “Evet” derken, Emir ile Kübra ise nikah masasına oturuyor.   Tüm resimler

Şeref Meselesi 10. Bölüm 25 Ocak Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Oyuncular

Kerem Bürsin

Kerem Bürsin

Yiğit
Şükrü Özyıldız

Şükrü Özyıldız

Emir
Yasemin Allen

Yasemin Allen

Sibel
Şükran Ovalı

Şükran Ovalı

Derya
Burcu Biricik

Burcu Biricik

Kübra
Tilbe Saran

Tilbe Saran

Zeliha
Şerif Erol

Şerif Erol

Hasan

Benzer İçerikler