X
X

Şeref Meselesi 10. Bölüm Özeti

23.01.2015 Friday 11:10 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Şeref Meselesi 10. Bölüm'de; Sibel Yiğit’e "Evet" derken, Emir ile Kübra ise nikah masasına oturuyor. Şeref Meselesi 10. Bölüm 25 Ocak Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Yiğit’in elindeki silahı fark eden Nihat, yaptığı konuşmayla Yiğit’in aklını karıştırmayı başarır. Nihat’ın söylediklerinden sonra Yiğit, ilk kez neyle karşı karşıya olduğunu anlar.

Kendi ayakları üzerinde durmakta ısrarcı olan Kübra, derme çatma bir ev bulup, Kılıç’ların evinden taşınır. Yiğit işleri büyüttüğü için kendine yeni bir ofis ayarlar ve yanında çalışması için Derya’ya iş teklifinde bulunur. Elif’in yeni evinde rahatsızlanıp, hastanelik olması Emir’i harekete geçirir. Hayatın zor şartlarına daha fazla dayanamayan Kübra ise kızı için büyük bir adım atarak Emir’le nikah masasına oturur. Defteri Yiğit’e Gül’ün verdiğini öğrenen Nihat, ceza olarak Gül’ü sokaklara geri gönderir. Adamlarını da Selim’in üzerine salar, defterin kopyasını Yiğit’ten alması için. Selim şimdi iki ateş arasında kalmıştır. Ya Yiğit’e ihanet edecek ya da canından olacaktır.

Emir’le Kübra’nın evlenmesi mahallede şok etkisi yaratır. Bunu duyan Yiğit, Emir ve Kübra’ya olan öfkesini kusar.  Sibel, daha fazla Yiğit’e olan aşkına direnemez. İki aşık beraber Paris’e gitme planları yaparlar.  Ancak hesaba katmadıkları Kübra’nın, bu aşkı uzaktan izlemeye hiç niyeti yoktur. Sonunda elindeki kozu ortaya koyar ve bombayı patlatır.

Şeref Meselesi 10. Bölüm 25 Ocak Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

ŞEREF MESELESI VİDEOLARI