X
X

Şeref Meselesi 11. Bölüm Özeti

30.01.2015 Friday 11:11 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Şeref Meselesi 11. Bölüm'de;Kübra’nın kendi hırsı uğruna yapmış olduğu itiraf, hem kendi, hem de diğerlerinin hayatında köklü değişikliklere sebep olacaktır. Şeref Meselesi 11. Bölüm 1 Şubat Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Kübra’nın kendi hırsı uğruna yapmış olduğu itiraf, hem kendi, hem de diğerlerinin hayatında köklü değişikliklere sebep olacaktır.

Yiğit, Kübra’dan duyduklarından sonra soluğu Emir’in yanında alır. Sibel’le ilgili yüzleşen iki kardeşin konuşması aslında yılların hesaplaşmasıdır. Emir, yaşananlar yüzünden Kübra’ya kızgındır. Ancak gözünü hırs bürüyen genç kız, sebep olduklarından dolayı pişmanlık duymaz.

Nihat’ın sağ kolu Eşref’in, Yiğit’in adamları tarafından öldürülmesi ortalığı fena karıştırır. Yaşadığı aşk acısıyla oradan oraya savrulan Yiğit, bir anda kendini Hakkı’nın çiftliğinde bulur. Duruma el koyan Hakkı, cinayeti çözmek için bütün adamlarını toplar. Selim’in anlattıkları ve Yiğit’in tepkisiyle bir anda tüm dengeler değişir. Yiğit, hem Nihat’ın itibarını sarsmış hem de Hakkı’nın dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Sibel’in Paris hayalleri yerle bir olurken Yiğit’le olan aşkı da çıkmaza girer. Sonuçlarını düşünmeden hareket eden Kübra, sakinleşebilmek için Zeliha’nın evdeki ilaçlarından birini alır. Bu sırada hastaneden kaçıp eve torununu görmeye gelen Zeliha, istemeden bir kazaya neden olur. Apar topar hastaneye götürülen Elif, herkesin yüreğini ağzına getirir. Özellikle de Yiğit’in. Olaydan Kübra’yı sorumlu tutan Yiğit, kimsenin kendisinden beklemediği bir şey yapar.

Şeref Meselesi, sürprizlerle dolu yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20:00’de Kanal D’de!

ŞEREF MESELESI VİDEOLARI