X
X

Şeref Meselesi 13. Bölüm Özeti

13.02.2015 Friday 11:30 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Şeref Meselesi 13. Bölüm'de; Kübra’ nın bebeği ile ortadan kaybolması Yiğit ve Emir’i harekete geçiriyor. Şeref Meselesi 13. Bölüm 15 Şubat Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Kanal D’nin başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Alma Terziç, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları sevilen dizisi “Şeref Meselesi” heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Kübra’ nın bebeği ile ortadan kaybolması Yiğit ve Emir’i harekete geçiriyor.

İki kardeş arasında daha fazla sorun olmak istemeyen Kübra, bebeğini de alıp memleketi Kayseri’ye gitmek üzere yola çıkar. Haberi alan Emir hemen Kübra’nın peşine düşer. Sibel ve Yiğit aşkını öğrenmesi Yılmaz’ı durdurmaz. Genç adam, babası Hakkı’nın uyarılarına rağmen reklam filmini tamamlamak için inat eder. Kızından ayrı kalmak istemeyen Yiğit’in Kübra’ya bir teklifi vardır. Ancak gene karşısında Emir’i bulur.

Sibel’in Yılmaz’la reklam filmine devam etmesinin haberi Yiğit’i öfkelendirir. Genç adam, herkesi hayrete düşüren bir tepki verir. Nihat’la görüşmemek için direnen Derya ise ondan bir türlü uzak duramaz.

Emir, karakolda karşılaştığı hocası Ömer Ziya’nın yanında işe başlar. Ömer Ziya, savcılık sınavları içinde destek olacaktır Emir’e.  Ancak hırslı avukat için bambaşka planları vardır.

Komiser Levent, Derya’nın bir kez daha karşısına çıkar. Bu sefer elinde sağlam bir kozu da vardır. Levent’in Derya’ya söyledikleriyle, genç kızı seçim yapmak zorunda bırakır. İlk günden beri kendisine karşı iyi niyetli olan Ömer Ziya’nın esas planını öğrenen Emir ise büyük şok yaşar.

Şeref Meselesi 13. Bölüm 15 Şubat Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Son Bölüm İzle!

ŞEREF MESELESI VİDEOLARI