X
X

Şeref Meselesi 21. Bölüm Özeti

10.04.2015 Friday 15:10 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Sibel, aşkı uğruna kendini kurşunların önüne atıyor. Şeref Meselesi 21. Bölüm 12 Nisan Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Nihat’ın kardeşi Seyhan’ın birden bire ortaya çıkması Yiğit’in hiç hoşuna gitmez. Üstelik Seyhan’ın bu karanlık dünyada ne kadar acımazsız olduğuyla ilgili de ünü vardır. Seyhan, Yiğit’i abisinden kalan işleri kendisine devretmezse sevdiklerine zarar vermekle tehdit eder.

Kübra hayatına Emir’le devam etme kararı alır. Emir de sonunda Kübra’nın tercihinden emindir artık. Kübra’nın kendisi ile beraber gideceğini sanan Yiğit ise aldığı cevaba hazır değildir.

Diğer yandan Sibel’in hamilelik yalanı gerçeğe dönüşür. Genç kız Yiğit’in bebeğine hamiledir. Hiç beklemediği bir anda yeniden baba olacağını öğrenen Yiğit, ne yapacağını bilemez.

Seyhan da boş durmaz Yiğit’in yakınları etrafında dolanır. Sibel’in hamile olmasından faydalanan Seyhan, bu kozu iyi değerlendirir. Seyhan ve Yiğit buluşmasına Emir ve polisler dahil olunca işler kontrolden çıkar ve silahlar konuşur. Sibel, Yiğit’i korumak için kendini kurşunların önüne atar.

Şeref Meselesi 21. Bölüm 12 Nisan Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

ŞEREF MESELESI VİDEOLARI