X
X

Şeref Meselesi 6. Bölüm Özeti

18.12.2014 Perşembe 11:10 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Şeref Meselesi 6. Bölüm de; Kübra’nın haberiyle bütün mahalle şok olurken Sadullah kalp krizi geçirir. Babasına bir şey olmaması için dua eden Kübra bir darbede Yiğit'ten alır. Karnındaki çocuğun babası Yiğit bebeği istemediğini ve aldırmasını söyler. Emir başta olmak üzere Derya ve Sibel de Yiğit’e tavır alır.

Kübra’nın haberiyle bütün mahalle şok olurken Sadullah kalp krizi geçirir.  Babasına bir şey olmaması için dua eden Kübra bir darbede Yiğit'ten alır. Karnındaki çocuğun babası Yiğit bebeği istemediğini ve aldırmasını söyler. Emir başta olmak üzere Derya ve Sibel de Yiğit’e tavır alır.

Fragman için tıkla!

Emir, Sarp'ın ona verdiği dava üzerinde çalışırken bazı tuhaflıklar fark eder. Sarp, bu durumdan rahatsız olunca Emir'i davadan alır. Kemal ve Sarp Nihat'la ortak iş yapmaktadır. Davadan alınmasına rağmen gizlice şüphelerinin peşinden giden Emir çok büyük bir ipucu elde eder.

Fragmanı için tıkla!

Gözü dönen Ayhan, Derya'yı zorla alıkoyarak ona sahip olmaya çalışır.  Kendini korumaya çalışan genç kız ile Ayhan arasında büyük mücadele yaşanır.

Zor ve çaresiz durumda olan Derya’nın yardımına Yiğit ve Emir yetişir. Ancak iki kardeşin olayın çözümüne yaklaşımları çok farklıdır. Yiğit, Kübra'yı çocuğu aldırmaya ikna ederken  Annesinin, Bora'dan para aldığını öğrenen Sibel, önce evi terk edip pansiyona taşınır.

Son yaşananlar Sibel ve Yiğit’i hiç beklenmedik biçimde birbirine yakınlaştırır.  Aralarındaki çekime direnemeyen ikili Kübra'nın yeni sürpriziyle neye uğradıklarını şaşırırlar.

ŞEREF MESELESİ VİDEOLARI