Skip to main content
 

Şeref Meselesi 6. Bölüm Özeti

18.12.2014 Perşembe 11:10   (Güncellendi: 08.11.2016 Salı 16:15)

Şeref Meselesi 6. Bölüm de; Kübra’nın haberiyle bütün mahalle şok olurken Sadullah kalp krizi geçirir. Babasına bir şey olmaması için dua eden Kübra bir darbede Yiğit'ten alır. Karnındaki çocuğun babası Yiğit bebeği istemediğini ve aldırmasını söyler. Emir başta olmak üzere Derya ve Sibel de Yiğit’e tavır alır.

Şeref Meselesi 6. Bölüm Özeti

Kübra’nın haberiyle bütün mahalle şok olurken Sadullah kalp krizi geçirir.  Babasına bir şey olmaması için dua eden Kübra bir darbede Yiğit'ten alır. Karnındaki çocuğun babası Yiğit bebeği istemediğini ve aldırmasını söyler. Emir başta olmak üzere Derya ve Sibel de Yiğit’e tavır alır.

Fragman için tıkla!

Emir, Sarp'ın ona verdiği dava üzerinde çalışırken bazı tuhaflıklar fark eder. Sarp, bu durumdan rahatsız olunca Emir'i davadan alır. Kemal ve Sarp Nihat'la ortak iş yapmaktadır. Davadan alınmasına rağmen gizlice şüphelerinin peşinden giden Emir çok büyük bir ipucu elde eder.

Fragmanı için tıkla!

Gözü dönen Ayhan, Derya'yı zorla alıkoyarak ona sahip olmaya çalışır.  Kendini korumaya çalışan genç kız ile Ayhan arasında büyük mücadele yaşanır.

Şeref Meselesi 6. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

SİBEL VE YİĞİT ARASINDA BÜYÜK YAKINLAŞMA!   Tüm resimler

Zor ve çaresiz durumda olan Derya’nın yardımına Yiğit ve Emir yetişir. Ancak iki kardeşin olayın çözümüne yaklaşımları çok farklıdır. Yiğit, Kübra'yı çocuğu aldırmaya ikna ederken  Annesinin, Bora'dan para aldığını öğrenen Sibel, önce evi terk edip pansiyona taşınır.

Son yaşananlar Sibel ve Yiğit’i hiç beklenmedik biçimde birbirine yakınlaştırır.  Aralarındaki çekime direnemeyen ikili Kübra'nın yeni sürpriziyle neye uğradıklarını şaşırırlar.

Oyuncular

Kerem Bürsin

Kerem Bürsin

Yiğit
Şükrü Özyıldız

Şükrü Özyıldız

Emir
Yasemin Allen

Yasemin Allen

Sibel
Şükran Ovalı

Şükran Ovalı

Derya
Burcu Biricik

Burcu Biricik

Kübra
Tilbe Saran

Tilbe Saran

Zeliha
Şerif Erol

Şerif Erol

Hasan

Benzer İçerikler