X
X

Bekle Beni Sevgilim

Başrollerinde Ezgi Şenler, Oğuz Peçe, Aşkın Şenol, Eren Demirbaş, Talha Karcı, Serhat Parıl, Meriç Özkaya, Fatih Doğan, Seçil Buket Akıncı'nın olduğu "Bekle Beni Sevgilim" filmi Kanal D'de!

Yönetmen: Tolga Karayılan

Yapımcı: Erhan Özkan

Senarist: İlker Türkoğlu

Oyuncular: Ezgi Şenler, Oğuz Peçe, Aşkın Şenol, Eren Demirbaş, Talha Karcı, Serhat Parıl, Meriç Özkaya, Fatih Doğan, Seçil Buket Akıncı

Konu: Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın, yönetmenliğini Tolga Karayılan’ın yaptığı, başrollerinde Ezgi Şenler ve Oğuz Peçe’nin yer aldığı film “Bekle Beni Sevgilim” TV’de ilk kez 23 Nisan Pazar akşamı Kanal D’de ekrana geliyor.

Bayramın üçüncü günü ekrana gelecek olan bu çok özel film izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.  Komedi ve aşkın bir arada yaşandığı Bekle Beni Sevgilim ’in genel hikayesi şöyle;

Ali, Zeynep’e ilk görüşte aşık olmuş genç bir adamdır. Fakat Zeynep, kirli bir planla akıl hastanesine yatırılır. Ali, Zeynep’i akıl hastanesinden kurtarmak için türlü türlü maceralara atılır. Üstelik bu süreçte yalnız değildir. Hasta numarası yaparak akıl hastanesine sızan Ali’nin yardımına koğuş arkadaşları olan deliler yetişir. Hal böyle olunca da işler çığırından çıkar.