X
X

Çetin Ceviz

Başrollerinde Fırat Tanış, Ayça Erturan, Gökce Yanardağ, Mahir İpek, Cihan Ercan, Yüksel Ünal, İnan Ulaş Torun, İbrahim Selim, Perihan Ünlücan, Beste Kana ve Ozan Uygun'un olduğu "Çetin Ceviz" Kanal D'de!

Yönetmen: Ömer Faruk Yardımcı-Emre Kavuk

Yapım Yılı : 2016

Türü : Komedi

Oyuncular: Fırat Tanış, Ayça Erturan, Gökce Yanardağ, Mahir İpek, Cihan Ercan, Yüksel Ünal, İnan Ulaş Torun, İbrahim Selim, Perihan Ünlücan, Beste Kana, Ozan Uygun.

Konu: Hatice; çevresi tarafından uğursuz olarak nitelendirilmiş ve girdiği ortamlarda da bu durumundan dolayı dışlanan genç bir kadındır. Aradığı aşkı ve huzuru yaşadığı köyde bulamayan Hatice, şehre göç etmeye karar verir. Böylelikle hem çevre baskısından kurtulacak hem de talihsizliğini kırmış olacak. Hatice, üç kişilik zengin ve mutlu  bir ailenin yanında çalışmaya başlar. Önceleri her şey yolunda gider. Sonunda aradığı mutluluğu ve huzuru bulduğunu düşünen genç kadın daha sonra ise tanık oldukları karşısında her şeyin o kadarda mükemmel olmadığının farkına varır. Yaşanan olaylar karşısında şaşkına dönen genç kadın, olan biteni uğursuzluğuna yorsa da hayatının aşkını bulmayı da ihmal etmez.