Skip to main content
 

Unutursam Fısılda

Çağan Irmak'ın çok ses getiren filmi Unutursam Fısılda Kanal D'de!

YERLİ SİNEMA - ÇARŞAMBA 23.30

Küçük bir kasabada kaderin bir araya getirdiği iki genç... Ayperi ve Tarık. Ayperi’nin en derininde kurduğu hayallerin tam kalbine, İstanbul’a giden yolda büyük bir aşk ve müzik tutkusu onları yalnız bırakmıyor.

Büyülü sahneler, duvarlardaki posterler ve çekmecelerde gizli dergiler arasına sıkışmış, kalbinin en derininde saklanan bir müzik aşkı, Tarık’la birlikte karşısına dikiliyor Ayperi’nin. Aslında tam da karşısında duran ama herkesten saklı hayaller, Tarık’ın besteleri ve Erhan’ın desteğiyle zirveye giden bir yolculuğa dönüşüyor.

Görkemli sahneler, büyük orkestralar, alkışlayan kalabalıklar, müzik dergilerinin kapakları, kazanılan altın plak, her şey artık Ayperi’dir.

Ayperi, Tarık ve Erhan’ın şöhret dolu hayatları, gün geçtikçe hayallerinden uzaklaşmaktadır. Ayperi, günün birinde kendini bir bavulla ayrıldığı kasabasına yine bir bavulla dönerken bulacaktır. Ayperi’nin dönüşü, ablası Hanife ve aslında hayatla olan hesaplaşmasını başlatacaktır.

Birbirlerine aşık olan iki gencin, her şeyi geride bırakarak, müziğin, aşkın ve hayallerinin peşinde verdikleri mücadeleyi konu alan "Unutursam Fısılda", Kanal D'de!

Yapımcı: Taff Pictures

Senarist ve Yönetmen: Çağan Irmak

Uygulayıcı Yapımcı: Başak Abacıgil Sözeri

Müzik ve Şarkılar: Kenan Doğulu

Oyuncular: Hümeyra, Işıl Yücesoy, Farah Zeynep Abdullah, Mehmet Günsür, Kerem Bürsin, Gözde Cığacı

Benzer İçerikler