X
X

Şule ile Vitrindekiler 1. Bölüm Özeti

28.09.2017 Thursday 13:25 (Güncellendi: 14.01.2019 - 16:06)

Hafta sonlarına renk katacak olan programın birinci bölüm konukları, Türk sinemasının usta ismi Nebahat Çehre ve ünlü müzisyen Koray Avcı..

Kanal D’nin, sunuculuğunu Şule Zeybek’in yaptığı, yepyeni programı "Şule ile Vitrindekiler" cumartesi günü ilk bölümü ile ekrana geliyor.

Güzelliği ve şıklığıyla yıllara meydan okuyan Nebahat Çehre, kendisine yakıştırılan "Salon Kadını" imajı hakkında neler söyledi? Günümüz genç yıldızları hakkında ne düşünüyor? Nebahat Çehre, güzel ve zinde kalmanın sırlarını Şule Zeybek’e açıklıyor. Sokak müzisyenliğinden popüler bir yorumcu olmaya giden zorlu yolda, Koray Avcı neler yaşadı? Çabuk gelen şöhret, sıra dışı sanatçının hayatında neler değiştirdi? Koray Avcı’nın şarkıları ve ilk kez okuyacağı yeni şiiri "İstanbul" da Şule İle Vitrindekiler’de ekrana geliyor.

Konuşulmayanların konuşulacağı, dobra söyleşilerin yer alacağı, gülümsetecek, düşündürecek ve izleyicilere hoşça vakit geçirtecek program "Şule ile Vitrindekiler" her hafta sonu saat 13.00’de Kanal D’de.

ŞULE ILE VITRINDEKILER VİDEOLARI